Miestelis, kuriame turėti vieną merginą – gėda  (8)

Kai kam tai gali atrodyti kaip apgaudinėjimas, tačiau viename Kinijos mieste turėti tris merginas yra normalu. Donguane vyrų kur kas mažiau nei moterų, todėl ir porų santykiai čia kitokie.


„Turėti vieną merginą būtų gėda“, – taip mano vienas Kinijos Guandongo provincijos mieste Donguane gyvenantis vyras. Toks poligamiškas požiūris čia normalus dėl moterų ir vyrų skaičiaus proporcijų. 100-ui moterų čia tenka 89 vyrai, todėl Donguanas pramintas Sekso miestu.

Toks lyčių santykis pramoniniame mieste susidarė todėl, kad vietinių įmonių darbuotojai dažniau samdo moteris nei vyrus. Tad vyrai linkę išvykti iš miesto ieškotis darbo kitur, o moterys - atvirkščiai.

Donguane, kuriame įsikūrusios „Apple“ mobiliųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių gamyklos, darbdaviai mieliau samdo merginas, nes jos atrodo patikimesnės ir ištikimesnės darbuotojos.

Vienas mieste gyvenantis kinas pasakojo, jog čia lengviau susirasti merginą nei darbo vietą: „Turiu tris merginas ir jos visos žino viena apie kitą. Daugybė mano draugų taip pat turi po kelias mylimąsias“, – kalbėjo fabrike dirbantis Li Binas. Anot kino Xiao Lino, tokie poligamiški santykiai daugumai vyrų atrodo normalūs.

„Jaunų ir gražių fabrikų darbininkių yra tiesiog visur. Jos paprastos ir lengvai bendraujančios, tad kodėl neturėti kelių? – svarstė vyras. – Būtų labai gėda, jei vyras čia turėtų tik vieną merginą. Visi iš jo tyčiotųsi.“

Xiao Linas pridūrė, kad turėti vieną mylimąją buvo normalu jaunystėje, bet vyresniems vyrams Donguane tai nepriimtina. Moterys čia turi darbus, o vyrai dažniausiai – laikinas darbovietes, todėl turėti merginą, kuri ne tik išlaiko save pati, bet ir apmoka vaikino sąskaitas, Donguano vyrams labai palanku.

Guangdongo provincijos žmogaus teisių ir informacijos tarnyba teigia, jog miesto moterys išties dažnai nesirūpina, ką vyrai veikia ar kiek mylimųjų jie turi.

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(67)
(18)
(49)

Komentarai (8)