Neįtikėtina! Jūros vėžių gaudytojas sugavo gyvą mėlyną omarą  (2)

Dar įstabiau tai, kad mėlynos spalvos egzempliorių iš gelmių ištraukė ne vieną – iš viso į jo tinklus įsigudrino patekti net du tokie nežemiški sutvėrimai. Pamatyti tokį sutvėrimą per savo gyvenimą – mažesni nei loterijoje laimėti aukso puodą. O čia žvejui į tinklus papuolė DU tokie mėlyni mėlyni "aukso puodai".


Specialistų teigimu, šansas, jog kada nors pavyks pagauti mėlynąjį omarą, prilygsta vienam iš 2 mln. Tačiau omarų gaudytojui Wayne'ui Nickersonui Fortūna ne tik davė, bet dar ir drėbtelėjo – vyrukas įsigudrino pagauti du tokius gražuolius.

Pirmą kartą mėlynasis omaras jo tinkluose suspurdėjo 1990 m. Dar kartą šį nepaprastai retą laimikį ištraukė praėjusį pirmadienį.

"Jis buvo toks nuostabiai mėlynas – mėlynesnis už hortenzijos žiedus", - The Boston Globe pasakojo Fortūnos numylėtinis. – Jis net švytėjo iš mėlynumo."

Pastarasis egzempliorius išskirtinis ne tik dėl savo mėlynumo, bet ir dėl dydžio – svėrė jis kone visą kilogramą. Stebėtina, kaip jo – tokio spalvingo ir ryškaus – iki šiol nesumedžiojo plėšrūnai.

W. Nickersonas pakrikštijo savo laimikį Bleu. Žvejas parplukdė jį į krantą ir pirmiausia parodė būriui vaikų, kurie kaip tik plaukė ekskursijoje the Lobster Tales (Omaro nuotykiai). Vėliau Bleu buvo panardintas į saugų akvariumą ir laukia, ar Naujosios Anglijos akvariumų muziejus ras jam naujus nuolatinius namus.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(64)
(2)
(62)

Komentarai (2)