Tikras pamišimas ar „fake news“? Skelbiama, kad vietoj karsto panaudojo naujutėlaitį BMW  ()

Nigerijoje neseniai įvyko pačios ekstravagantiškiausios laidotuvės. Jų metu nigerietis savo tėvą į kapo duobę paguldė ne įprastame karste, o visiškai naujame BMW X5 virureigyje.

Velionio sūnus, vietos žiniasklaidos įvardintas kaip Azuibuke, Anambros regione už 32 milijonus nigerietiškų nairų (77 tūkst. eurų) įsigijo naują prabangų visureigį, skelbia britų dienraštis „The Sun“.

Laidotuvių metu darytose nuotraukose matyti, kaip tamsiais kostiumais vilkėję vyrai kapinėse į šešių pėdų gylio duobę nuleido BMW X5. Miręs vyras gyveno kaimiškoje vietovėje, kurios kapinėse ir vyko šios apeigos. Azuibuke aiškino tokiu būdu įgyvendinęs pažadą tėvui nupirkti naują mašiną.

Neįprastų laidotuvių nuotraukos sulaukė didžiulio dėmesio visame pasaulyje. Žmonės socialiniuose tinkluose komentavo, kad tokiu būdu veltui švaistomi pinigai. Atsirado netgi manančių, jog pats įvykis yra kažkieno reklaminė kampanija. Dėl informacijos stokos netgi buvo iškelta versija, kad nuotraukose užfiksuotas kadras iš naujo Nigerijoje filmuojamo kino filmo.

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt

(5)
(10)
(-5)

Komentarai ()