Rankų neturinčiai moteriai suteikta pilotės licenzija (Video)  (32)

Tuksone (Arizona, JAV) gyvenanti Jessica Cox nuo pat gimimo neturi rankų, tačiau tai jos nesustabdė nuo tapimo... pilote. Ji yra pirmasis pasaulyje pilotas, gavęs licenziją skraidyti vietoj rankų naudojant vien tik kojas.

Dvidešimt penkerių metų merginai suteiktas sportinio skraidymo pilotės sertifikatas, pagal kurį jai leidžiama skraidyti lengvais sportiniais orlaiviasi iki 10000 pėdų (apie 3km) aukščio. Nors tai neįtikėtina, tačiau vis gi įmanoma - mergina viena koja kontroliuoja visus valdymo jungiklius, o kita laiko lėktuvo vairalazdę.

“Ji gera pilotė. Kaip asmenybė ji neįtikėtinai tvirta", sako 42 metų amžiaus San Manuel’s Ray Blair oro uosto skraidymo instruktorius Parrish Traweek. Kaip jis pats pripažįsta, jam yra tekę apmokyti daug pilotų, tačiau kai kurie jų savo įgūdžiais net nesilygina su Cox gebėjimais. "Kai ji čia atvažiavo pati vairuodama automobilį, aš supratau, jog jai nekils jokių problemų vairuojant lėktuvą", prisimena instruktorius. Daugiau apie neįtikėtinus merginos sugebėjimus žiūrėkite nuotraukose ir video.Aut. teisės: www.technologijos.lt

(1)
(0)
(1)

Komentarai (32)