Anomalius signalus skleidžiantis Baltijos jūros dugne gulintis 60 metrų skersmens disko formos objektas: kaip visa tai paaiškinti?  (4)

2011 metų vasarą švedų kompanija „Ocean X team“, kuri užsiima nuskendusių laivų paieška visame pasaulyje, tarp Švedijos ir Suomijos esančioje įlankoje, 87 metrų gylyje atrado keistą, 60 metrų skersmens disko formos objektą. Pats objektas primena grybo kepurę, kuris yra pakilęs 4 metrus virš dugno.

Objekto viršuje yra ovalo formos skylė, o aplinką ją – keisti nudegimai ir dariniai, kurie panašūs į nuo degimo likusius suodžius. Šis faktas yra itin keistas, nes akmenys įprastai nedega, be to Baltijos jūroje nėra vulkaninio aktyvumo, kuris teoriškai galėjo apdeginti keistą disko formos objektą.

Prie objekto buvo surengtos trys ekspedicijos, kurių metu kilo dar daugiau klausimų kas tai per objektas ir rimtų įtarimų, kad šis objektas gali būti prieš tūkstančius metų nukritęs ateivių kosminis laivas.  Ar tikėti tuo, ką teigia kompanijos „Ocean X team“ narai – paliekame jums. 

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt

(123)
(27)
(96)

Komentarai (4)