Išslaptinti nauji duomenys apie NSO stebėjimus D. Britanijoje

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Anonymous 2009-03-28 18:20
Jėzulis nebuvo nežemiškos civilizacijos atstovas. Bet štai Satja Sai Baba tikrų tikriausias ateivis tik su žmogaus kūnu. Taikos ir laimės!
studentas 2009-03-29 12:14
kliedesiai. cia del to kad kiausini auksini atrajoja?
Anonymous 2009-03-29 13:43
Dėl to, kad Satja Sai yra labai išsivysčiusios civilizacijos atstovas. Buvo pasakyta, kad ateis daug melo pranašų, kurie darys didžių stebuklų bandydami suklaidinti, jei galima, ir išrinktuosius. Ar tu tikėsi, kad Satja Sai yra ateivis ar netikėsi, Jis ir pasiliks ateiviu. Taikos ir laimės!
Anonymous 2009-04-22 03:07
paskaicius visasrrion komentarus tai man tokia nuomone susidaro kad jis pats "NSO"arba turi kokiu nors psichologiniu problemu "17. Pasaulis Proto, pasidalinęs į dvi kryptis skirtingų išsireiškimų savarankiškų pastangų vystymosi, niekada nepasireiškia atvirais galinėjimais tarpusavyje atstovų šitų civilizacijų. 18. O kada jų interesai persikerta ties kokiu nors objektu arba reiškiniu, kuris kol kas dar niekam iš jų nepriklauso, tai jie stengiasi, nestumdydami vienas kito, panaudoti skirtingų tikslų pastangas, laikydamiesi visų nustatytų dėsnių Visatos. " (Paskutinė Viltis, 6 skyrius) Su Nežemiškų Civilizacijų atstovais aš nebendrauju. " <---- kas cia? koks nors ateiviu kodeksas ar istatymai? ar pats juos sugalvojai?
Anonymous 2009-04-22 09:58
Aš neturiu galimybės su jais bendrauti. Taikos ir laimės!
Justas116 2009-08-31 21:02
Ten montazas po velnais?
Mitas 2009-08-31 22:03
Ir ką?
BSecret 2009-08-31 23:09
Atskleide blemba dokumentus o ne pasakojimus . Cia didieji savanaudziai nenori pripazint kad ir kitur yra gyvybe,
Anonymous 2011-04-24 01:32
Na, ir pasenę žinios.. Tas hakeris buvo nušautas. Daroc šūviu į galvą.
Anonymous 2011-04-24 01:34
Kiek metų žmonės tyrinėtų marsą jei ten rastų gyvybės? Kokios būtų priežastys? tai gal nebejuokink su tokiais pasisakymais.. nes net nesugebi pažvelgti į realią padėtį objektyviom akim..
Anonymous 2011-04-24 02:28
Čia jūs šnekat apie mokytoją, kuris paisto kažką.. Aš Jums papasakosiu dar įdomesnį dalykėlį.. Mes paklausėme fizikos destytojo ar tiki, kad egzistuoja NSO.. Pirmiausia apie dėstytoją. Jis buvo profesorius ir vienas iš gerbiamiausių fizikos dėstytojų, bei buvo dekanas.. Kas tai per dėstytojas neatskleisiu, nes man visiškai vienodai, ką Jūs pagalvosite.. Čia tik iš sportinio intereso pasakoju.. Taigi, dėstytojo paklausus, jis žinoma nusišypsojo, bet nepasimetė, nes turbūt ne kartą yra klausę tokių dalykų.. Atsakymo neatsakė, kuom tiki ar kuom netiki, nes šiais laikais, pasakius, kad tiki ateiviais, tai gali būti, blogai.. Seniau tokį būtų sudeginę ant laužo, o dabar viešai išsityčiojama.. Kaip sakant nepribrendus visuomenė tokio lygio diskusijoms, kaip kažkada nebuvo pribrendę kalbėti apie apvalią žemę. Tai ką gi atsakė? Labai paprastai.. Pasakė, kiek mokslas žino.. T.y. kiek daugmaž žvaigždžių galaktikoje ir kiek galaktikų ir tarė. O ar mes vieni, ar ne, tai patys nuspręskite ir vėl nusišypsojo.. Ir pabaigai auksiniai žodžiai. Aš visada sakau taip.. Jei žmogus kategoriškai atmeta, tai gyvena plokščios žėmės mastymu, tik kituose laikuose, bei yra pasyvaus mąstymo ir požiūrio. Kaip istorija ir laikas parodė tokių egzistuoja nemažai, o dauguma didžiųjų atradėjų ir išradėjų yra optimistai. Šiandien nereikėtų per daug plėšytis įrodinėjant, kad nso egzistuoja, nes galite būti "sudegintas ant laužo". Sėkmės! p.s. mūsų laboratorinės žiūrkės irgi protingos..
Anonymous 2011-04-24 02:58
Yra daug variantų ir galimybių.. Papasakosiu viena įdomesnių.. Mutuojantis ufonautas. Nepavyksta niekaip sustabdyti mutacijų, dėl kurių gali išnykti visi jų gyventojai. Galima naudoti mus kaip laboratorines žiūrkes. Pvz, kryzminant su saviškiais galima išgauti naudingą mutaciją, kuri kardinaliai pakeistų padėtį, o kryžminti, tai nekryžminsi su driežais.. Reikia panašaus dnr organizmų, bet tuo pačiu kitokios evoliucijos (arba vystymosi stadijos). Juk nenorėtumėte, žmogų sukryžminti su kokiu driežu ar ožka.. Arba kodėl mūsų mokslininkai bandymams pasirinko žiurkes ir beždžiones? Štai su sveiku protu neprasilenkiantis, o mastant, kad šimtą metų ufonautas negali būti žemės stebėtojas, tai smarkiai lenkia logiką. Mastykite plačiau, o ne bėgiokit apie vieną tašką, kad yra arba nėra. Visgi daug veiksnių, nuo karinių technologijų iki atstitiktinių dangaus kūnų ir ufonautų. Man tai šiurpą kelia, kai pagalvoji kiek žmonių galvoja matę ufonautus.. Visgi tik labai mažas procentas žmonių apie tai apskritai pasakoja, o niekingai mažas procentukas pasirodo žiniasklaidoje. Tad pabandykite įsivaizduoti koks procentas vis dar tylinčių žmonių. Taigi išvados, kad čia smarkiai kažkas išsidirbinėja.. Kas? Tai bando išsiaiškinti ufologai, o jiems apsunkina darbą netikintieji, nes jie ir daro feikinius video ir istorijas, bet žmonės kurie bandydami priversti kitus tikėti "persūdo".
kionig 2011-04-24 03:09
Matai, tavo klausime esminis žodis "tikite ?". Todėl labai paprastai ir aiškiai atsakė, gali kaip nori pasirinkti, nes tikėjimas tą leidždia. Lygiai taip pat su dievu, gali pasirinkti ar jis yra ar ne ir man visiškai nusispjaut į visokias biblijas, pasninkus ir kitus bereikšmius dalykus. Kitas pasirinks, kad jis yra ir lankstysis, prisikabins stabų ant sienos ir t.t. Tegu, man dėl to nei kiek nerūpi. Bet apie nežemišką gyvybę yra visai kas kita remiantis mokslu, o ne tikėjimu t.y wishfull thinking. Ir tavo perpasokotas pasakojimas nelabai ka ir įrodo, pakartojai tą patį kas čia pas mum portale ir vyksta. Be to, tuos auksinius žodžius galima labai pukiai pritaikyti patiems tikintiesiems, jog jie nesiklauso priešininkų argumentų, kad ir kiek jiem tai bekartotum. O jie tau atšauna: " kvaila netikėti, juk šyyyyyyyyyyyyyyyytiek dauuuuuuuuuuuuuuug žvaigdžiųųųųųųųų visatoje" Ir panašių konstrukcijų teiginiai... Tai neaišku kas čia ką nori sudeginti ant laužo Kas ten inkvizicijos pradininkai ? Jei jum trūksta rožinių vienaragių už jūsų namų tvoros, tai prašom įsivaizduokite, lankstykites, aukokit ar ką tik norit darykit, bet vienas prašymas, įsiklausyti ir į priešpriešoje stovinčius.
Anonymous 2011-04-24 04:43
Ufologai kategoriškai neatmetinėja, kad tai galėjo būti, kad ir karinės technologijos, o netikintys kategoriškai atmeta bet kokius variantus, kad tai nso.. todėl negalima tų žodžių pritaikyti atvirkščiai, kad ir kaip besinorėtų. Sorry, bet tas tavo šyyyyytiek daaaauuuug žvaigždžių parodo, kad gyveni laikuose, kai buvo galvojama, jog saulė sukasi aplink žemę. Galiu pasakyti, kad dauguma ufologų sudvejotų big bango teorijom ir nelabai pasitikėtų mokslinėm žiniom, kurios bando nurodyti visatos dydį, o va tokie kaip tu yra įsikandę big bangų ir kitų teorijų, kurioms tobulumo ribų nelabai yra.. jaučiasi labai protingais ir bando pasakoti ufologam apie dievus.. absoliutus bull shit..... zinok jei tu dievu netiki, tai ufologas apie tai net nesvarsto.. Beja, o kaip dėl kalėdų senelio? Kokį variantą pasirinkai? Suprask, išsilavinę ufologai yra daug platesnio požiūrio nei tamstos, štai dėl to jie ir neatmeta galimybių - analizuoja jas, o ne apie dievus pasakoja.
kionig 2011-04-24 14:34
Ką ten prianalizuosi, ten burimas neturinti kažko daugiau nei kokybiškos filmuotos medžiagos, o tik žmonių pasakojimus, tai iš kur žinosi ar tam žmogui neprisapnavo po miego prie užvartojant kokių vaistų pvz migdomųjų. Mačiau ir skaičiau britų NSO archyvūs ir iš tiesų jų dauguma tirti tik teoriniame lygyje. Be to, dar pasakyk, kad žiūri tokią laidą kaip "nepaaiškinami faktai", nes ten mėgsta apie UFO daug papaistyti Arba dar, gal dar tiki, jog UFO skraido ir mindo piešinius javų laukuose ?
Anonymous 2011-04-24 15:46
Tamsta neskiriate "ufologų" nuo ufologų.. p.s. ir vėl tu apie raganavimus.. prašau nedegink manęs ant laužo, nes aš pinigų nesidarau ir rimtai žiūriu vos į kelis variantus ir įrodymus. Tu nelygink savęs su visais, nebūtinai žmogus turi besąlygiškai tikėti visais nso video ar fotkėm, ar dokumentais, jei neatmeta galimybės apie kitą gyvybę. Matosi, kad tamsta laiko ufologais visus kurie savaitę turi entuziazmo pašūkauti ir pasidomėti apie tai.. beja, tamsta garantuotai rimtai nesidomėjai niekada, todėl ir kalbi apie tai ką mama su mučiute papasakojo per vaikystę - vienaragiai valdo.. Nematau prasmės daugiau diskutuoti su žmogumi, kuris dar neišaugo iš vaikystės laikų ir net nesugebėjo pasakyti, kad atstumai tarp kosminių objektų yra pakankamai dideli ir šiuolaikiniam žmogui sunkiai suvokiama, kaip kita gyvybės forma aplankytų žemę.. ar bent kokį kitą vertą dėmesio teiginį.. tu tik kalbi apie vienaragius su dievais.. Jei išdrysi, tai gali dėlioti savo teiginius kodėl kita gyvybė negali egzistuoti, aš pakritikuosiu tamstos vienaragius..
kionig 2011-04-24 16:56
Nematau prasmės kartotis jau yra priduskutuota ta tema iki nukritimo. Pats tamsta prieš klijuodamas kitiems "plokščiosios žemės mąstymo" būda pasidomėkite kiek rimčiau. Bent jau pasidomėk apie CHNOPS pradžiai. Gerai, padėkime rožinius vienaragius, o jei dar nesupratai, kodėl aš pasirinkau tokią formą įvardinti ufo, kadangi nežinau kaip jie atrodo, gal pats matei ir papasokosi, tada kitaip vadinsiu Taip kad tavo įtarimai nieko verti Tamsta, man pasakų nereikia skaityti, užtenka atsiversti britų NSO paviešintus dokumentus ir ten žinok ne ką blogiau nei kokio Andersono pasakos t.y atsiųsti žmonių laiškai su brėžiniais kaip maždaug kas atrodo ir t.t. Beje, ar tik nebūsi Kakaro pasiekėjas ?
lmn 2011-04-25 00:00
Tai kad jau numirė tas vargšas "ateivis": http://www.delfi.lt/news/daily/world/ar ... &s=2&no=40