Iš Čekijos sulankstomas bėgimo takelis su milžiniška informacine panele, pasirenkamais greičiais ir saugos sprendimu („Multifunctional Foldable Treadmill S1“)
Išskirtinai retas pasiūlymas: iš Lenkijos ir su kuponais įvairios miniatiūros vos nuo €6 - puiki dovana vaikams ir namų puošmena (Video, „Cutebee H13A“ atsiliepimai)
Už mažiausią kainą smūginis gręžtuvas/suktuvas! „Superinis - kasdieniam naudojimui per akis“: milžiniška baterija, bešepetėlinis variklis ir pažiūrėkite, kaip jis tvarkosi su automobilio ratų varžtais (Video, „Drillpro G50798“ atsiliepimai)
Beveik 400€ pigiau, nei Lietuvoje premium lygio planšetė, „kuri prilygsta Samsung S7+“: 11,5 colių 2.5K OLED ekranas, Snapdragon 730G, 6GB+128GB ir 8600mAh - kaip tai įmanoma ir ką sako apžvalgininkas? (Video, „Lenovo Xiaoxin Pad Pro“)
Robotas, kokio dar tikrai nematėte: neregėtas grindų plovimo sprendimas ir po darbo pats save išsiplauna - kaip tai įmanoma? (Video, „Yeedi Mop Station“)
Puikaus funkcionalumo ausinės apie kurias apžvalgininkai sako - „afigienos“: didžiulės diafragmos, ANC, Bluetooth 5.0, vienu įkrovimu 40 val. ir net skaičiuoja žingsnius bei sudegintas kalorijas (Video, „Bluedio T7 Plus“)
Išskirtinis „Cyber Monday“ pasiūlymas: 3in1 vežimėliai net 2 kartus pigiau, nei Lietuvoje! „Tobulas daiktas naudoti kiekvieną dieną - aukščiausia klasė ir nuostabus pardavėjas“ (Video, „Hot Mom F023“ atsiliepimai)
O čia tai konstruktorius! Tikras transformeris su 1112 dalių, varikliais, baterija ir valdomas programėle - pasižiūrėkite, ką jis sugeba (Video, „MOULD KING 15050“)
Labai riboto laiko pasiūlymas! Bent keletą kartų pigiau, nei Lietuvoje perkamiausi ir puikiai lietuvių vertinami lazeriniai atstumo matuokliai - „atvyko labai greitai, matuoja tiksliai. Apibendrinus, viskas super“ (Video, „LOMVUM“ atsiliepimai)
„Iš techninės pusės - tobula, jau seniai tokios norėjau“: išskirtinių savybių ir kainos laisvų rankų įranga - arti 4500 užsakymų, Bluetooth 5.2, baterijos užtenka iki 1440 val. ir puikūs vertinimai (Video, „New Bee M50“ atsiliepimai)
Kaip sutaupyti perkant iš AliExpress ir kitų Kinijos parduotuvių per Juodąjį Penktadienį? Specialūs kuponai ir geriausi pasiūlymai
Kosminiai Black Friday pasiūlymai: net iki 250€ pigiau, nei Lietuvoje „Xiaomi HIMO C20“ ir „Xiaomi HIMO Z16“ el. dviračiai bei „Xiaomi VIOMI Alpha S9“ robotai su UV dezinfekcija (Video)
Už rekordiškai žemas kainas puikiai apžvalgininkų vertinami „Xiaomi Viomi V3“ robotai ir konkurentams į kailį duodantys „Xiaomi Viomi A9“ belaidžiai siurbliai (Video)
Net 2,5 karto pigiau, nei Lietuvoje: „Už tokią kainą - geriausia. Kainos ir kokybės santykis nuostabus. Labai patogi ir lengvai surenkama“ (Video, „Douxlife MC-CL01“ atsiliepimai)
Super akcija su kuponu - už tokią kainą pats pažangiausias robotas iš Aliexpress! Naujausia navigacija, japoniškas variklis, net 6500Pa, UV dezinfekcija, stebėtinas išmanumas ir aukščiausi vertinimai - „be klausimų, pats geriausias rinkoje 2021 m.“ (Video, „ABIR X8“)
Už mažiausias kainas mūsų išbandyti patys geriausi „Roborock S7“ bei „Roborock H7“ siurbliai; perkamiausias elektroninis darbo stalas ir galingas el. paspirtukas (Video)
„XIDU Black Friday“ išpardavimas prasidėjo: išskirtiniai projektorių bei nešiojamų kompiuterių priedų pasiūlymai ir Amazon Fire TV priedėliai dovanų
O čia tai daiktas! Iš Vokietijos ir už puikią kainą CNC graviravimo staklės su raižymo ir frezavimo funkcijomis (Video, „CNC3018 PRO“)
Geriausi Juodojo Penktadienio pasiūlymai iš Megamesto: lietuvių kalba, viskas iš EU sandėlių - net 100€ pigiau nei Lietuvoje „Roborock S7“; „už tokią kainą geriausias el. dviratis“ „FIIDO D4S“ ir „pats pigiausias bėgimo takelis visoje rinkoje“ „ACGAM T02P“ (Video)
TOP 10 geriausių ausinių 2021 metais: rekomendacijos iš apžvalgininko, kuris asmeniškai ištestavo net 500 skirtingų modelių! (Ausinių TOP 10 2021 m.)
Net 230€ pigiau, nei Lietuvoje Xiaomi HIMO C20 el. dviratis, Xiaomi NAVEE N65 el. paspirtukas, bėgimo takelis už mažiausią kainą, robotai, garso įranga ir dar daugiau - pasinaudokite geriausiais „Black Friday“ pasiūlymai
Už mažiausią kainą smūginis gręžtuvas/suktuvas: net 2 didžiulės baterijos, bešepetėlinis variklis, 15 greičių ir vos 36€
„Redroad V17“ - karščiausia naujiena ir ko gero geriausias belaidis dulkių siurblys už „Black Friday“ kainą: tokio pasiūlymo negalima praleisti (Video, „Redroad V17“)
Banggood skelbia „Black Friday“ išpardavimą: mažiausios kainos ir įspūdingiausi pasiūlymai vos nuo $0.01
Atrodo super kietai, šokinėja iki 80 cm ir dar su kamera - tokį žaislą išbandyti užsinorės net tėvelis (Video, „RC Bouncing Car“)
Net 2 kartus pigiau nuostabus stalas žaidėjams: „10 balų. Puikus stalas. Kainos ir kokybės santykis stulbinamas“ (Video, „BlitzWolf BW-GD1“ atsiliepimai)
Net iki 5 kartų pigiau, nei Lietuvoje deimantinė gręžimo įranga - iki 2180W galios, sausam bei šlapiam ir iki 188mm skylių gręžimui (Video, „VEVOR“)
„Xiaomi“ elektrinis šildytuvas už puikią kainą - labai ribotas kiekis, nemokamas ir greitas pristatymas į Lietuvą („Smartmi Home Electric Heater 1S“)
Akumuliatorinis pūstuvas už super gerą kainą - bent 2 kartus pigiau, nei Lietuvoje: „likau nustebintas, jis gerokai galingesnis, nei tikėjausi“ (Video, „NASUM 20V“ atsiliepimai)
„Išbandžiau ir nustebau, kaip gerai bei tiksliai jos pjauna - tarsi būtų išpjauta lazeriu: preciziškas tikslumas. Labai šaunios stalinės staklytės“ (Video, „Minleaf ML-MS1“ atsiliepimai)
Geekmaxi skelbia „Black Friday“ pasiūlymus: mažiausios kainos, iki 70% nuolaidos, kuponai ir specialus „Roborock S7“ roboto pasiūlymas (Video)
Net 100€ pigiau puikios graviravimo staklės: graviruoja ir pjauna, didelė darbinė erdvė, atnaujintas lazeris ir stulbinamas tikslumas (Video, „ATOMSTACK A5 M30“)
Biuro kėdė kone už Ačiū! „Labai gera. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų bei ergonomiška - ir drauge su kaklo masažuokliu, Jūs niekada nenorėsite pakilti nuo jos“ (Video, „Douxlife DL-OC02“ atsiliepimai)
„Black Friday“ išpardavimas prasideda: net iki 300€ pigiau, nei Lietuvoje, ribotas kiekis tik 48 val. ir super prizai - „Xiaomi Viomi V3 robotas, „Eleglide S1 Plus“ paspirtukas ir visko dar daugiau
Tokio daikčiuko dar tikriausiai nematėte: jei namuose planuojate remontą - toks prietaisas gali labai praversti (Video, „LOMVUM“ daugiafunkcis namų remonto pagalbinis įrankis)

|   Toliau »

Rodyti po