[Žinios trumpai] Pragaras užvirė po Rustamo Kazimovo žūties - kas jis toks ir dėl ko Azerbaidžanas kaltina Armėniją  ()

Dėl įvykusio susišaudymo mirė vos keturis mėnesius atitarnavęs šauktinis Rustamas Kazymovas.© Спектр - онлайновый журнал | https://www.facebook.com/spektr.press/photos/a.673947486015790/5280795235330969/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rugpjūčio 3 dieną Lačino srityje įvyko susišaudymas tarp Azerbaidžano ginkluotųjų pajėgų ir Armėnijos kariuomenės. Dėl įvykio žuvo vos keturis mėnesius atitarnavęs šauktinis Rustamas Kazymovas. Azerbaidžanas pareiškė, kad būtent armėnų kariai pirmieji atidengė ugnį į kitos pusės kariuomenę.

Azerbaidžano užsienio reikalų ministerija pareiškė, kad savo veiksmais Armėnija pažeidė Trišalį susitarimą, sunaikindama visas pastangas atkurti abiejų valstybių santykius. Baku taip pat mano, kad Jerevanas savo elgesiu išreiškia nepagarbą tarptautinėms institucijoms, kurios dirbo, siekdamos sutaikyti šalis po karo.

2-4 kartus pigiau lietuvių šluojamas espreso kavos aparatas: „kavos skonis puikus! Visi klausinėja, kiek jis man kainavo :) O kaina tai juokinga“ (Video, „BlitzWolf BW-CMM2“ atsiliepimai)
5828

Nuostabi kaina

Bent 2-4 kartus pigiau nei Lietuvoje

Iš Čekijos

Super populiarus ir puikūs atsiliepimai

Išsamiau

Užsienio reikalų ministerija pridūrė, kad Armėnija pati kalta, kad neužkirto kelio ginkluotam konfliktui, nes neišvedė savo karių.

 

Žiniasklaida pažymėjo, kad Azerbaidžano kariai pradėjo puolimą ir užėmė dvi aukštumas Lachino ir Chodžalio gyvenviečių srityje.

Armėnijoja taip pat patyrė nuostolių: vienas karys žuvo, aštuoni  buvo sužeisti.

 

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(19)
(4)
(15)

Komentarai ()