Kryme karšta. „Puolamas Rusijos Juodosios jūros laivynas“ (Foto)  ()

Galingi sprogimai Kryme.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Penktadienį, lapkričio 17 d., laikinai okupuotame Sevastopolyje, Kryme, pasigirdo galingi sprogimai. Į dangų pakilo dūmų stulpas, o vietos gyventojai pasakojo, kad sprogimai buvo labai galingi, drebėjo langai. Tai pranešė vietiniai „Telegram“ kanalai.

Gauleiteris Michailas Razvozžajevas savo „Telegram“ kanale skelbė, kad mieste buvo paskelbtas įspėjimas apie oro antskrydį. Piliečiai buvo raginami sandariai uždaryti langus, atjungti dujas ir vandenį, išjungti elektrą.

Rusijos žiniasklaida taip pat pranešė apie raketų grėsmę ir tai, kad „vyksta ataka prieš Rusijos Juodosios jūros laivyną“.

Po sprogimų „Telegram“ kanalai paskelbė nuotraukas iš Sevastopolio. Pirminiais duomenimis, dūmai užfiksuoti centrinėje miesto dalyje.

Vietiniai kanalai taip pat pranešė apie tariamą oro gynybos taikinių numušimą virš Juodosios jūros.

 

„Rusijos Juodosios jūros laivyno laivai jūroje, esantys netoli Sevastopolio, oro antskrydžio metu labai susinervino ir visu greičiu puolė slėptis įlankoje“, – praneša „Krymskij veter“.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(113)
(3)
(110)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()