[ŽT] Dvigubai daugiau rusų. Ką sumanė Latvija  (1)

Šie piliečiai nesilaikė imigracijos įstatymo pataisų reikalavimų ir nepateikė dokumentų leidimui gyventi Latvijoje gauti.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Latvijos valdžia gali deportuoti dvigubai daugiau rusų nei planuota, sakė šalies Vidaus reikalų ministerijos vadovas Rihards Kozlovskis. Anot jo, kalbama apie tuos rusus, kurie antru bandymu nesugebėjo sėkmingai išlaikyti latvių kalbos egzamino.

Latvija 2024 metų pradžioje ketina deportuoti 1 167 rusus, iš kurių 789 yra vyresni nei 60 metų, praneša vietos leidinys LETA, remdamasis šalies Pilietybės ir migracijos reikalų tarnyba.

Leidinys patikslina, kad šie piliečiai nesilaikė imigracijos įstatymo pataisų reikalavimų ir nepateikė dokumentų leidimui gyventi Latvijoje gauti.

Gruodį Latvija buvo nurodžiusi 1213 deportuojamų rusų skaičių.

 

„Daugiau nei 1000 žmonių yra deportuojami. Kaip matome, daugelis vėlavo arba vis dar bando sugalvoti, kaip kreiptis dėl leidimo laikinai gyventi, bet, deja, esame priversti pasakyti, kad privalo išvykti“, – sakė Pilietybės ir migracijos reikalų tarnybos atstovė Maira Roze.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(242)
(7)
(235)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)