Sveikiausios sultys. „Jas reikia gerti kasdien.“ Mažina kraujospūdį, padeda sergant nemiga, artritu ir podagra  ()

Padidėjo ištvermė.


Sultys
Sultys
© Betty Wills (Atsme), CC BY-SA 4.0 | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Cherry_juice_2_tall_1_short_glass_259A7251.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kasdienis koncentruotų vyšnių sulčių vartojimas gali turėti teigiamą poveikį sveikatai dėl didelio antocianinų kiekio – galingų antioksidantų, mažinančių uždegimą ir didinančių kraujotaką raumenyse, skelbia „Novyny.live“.

„Sveikiausios sultys, jas reikia gerti kiekvieną dieną“. Apie tai praneša „Eat This Not That“, remdamasi ekspertais.

Pasaulinė „Saily“ premjera. „180 šalių. Viena geriausių eSIM paslaugų pasaulyje“ (Technologijos.lt kuponas, Video)
5870

„Saily“ yra viena geriausių eSIM paslaugų pasaulyje, kuri nuo šiandien gali pasiūlyti dar daugiau. Ką tik Londone visame pasaulyje žinoma lietuvių kompanija pristatė nuostabias naujienas ir mūsų skaitytojams turi specialų pasiūlymą.

Išsamiau

Tyrimų duomenimis, sportininkų, kurie jas gėrė ilgiau nei 7 dienas iki 1,5 valandos prieš plaukimą, prieš intensyviai važiuodami dviračiu ir viso ilgio maratoną, ištvermė padidėjo.

Vyšnių sultys taip pat padeda sumažinti kraujospūdį, o tai savo ruožtu sumažina širdies ir kraujagyslių ligų bei insulto riziką. Taip yra dėl polifenolių ir kalio kiekio. Mokslininkai taip pat teigia, kad šis gėrimas padeda kovoti su nemiga dėl vyšnių sultyse esančio melatonino – hormono, reguliuojančio miego ciklą.

 

Pasak ekspertų, kasdienis vyšnių sulčių koncentrato vartojimas žymiai palengvina visus artrito simptomus ir sumažina uždegimo žymenų lygį. Sergant podagra šis gėrimas apsaugo nuo paūmėjimų daugiau nei trečdaliu.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(29)
(3)
(26)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()