Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
vardasas 2014-02-14 19:23
Rusų geologai tvirtina suradę virš Tunguskos sprogusią milžinišką nuolaužą taip gali tik delfi ir technologijos
rimasD 2014-02-14 20:21
Paskutiniu metu nemažai mokslininkų stengiasi pateikti mums sensacijų.Čia bendras trendas visų, ir mokslininkų, ir debilų. YouTube pilnas girtų griuvinėtojų, ne išimtis ir sensacijos.
vanduo4 2014-02-15 04:05
Pirmoje nuotraukoje ant akmens sonu matyti nubegimai, lyg tas akmuo butu apipiltas juodais dazais. Beje, kodel jis per 100 metu neapaugo samanomis ir pan?
Dvigubas nulis 2014-02-15 16:11
platesnis aprašymas, kaip tai galėtų įvykti.
vardasas 2014-02-15 22:35
pabandyk isivaizduoti koks kunas turi atsitrenkti i planeta ir nepalikti labai jau tokios griozdiskos zymos planetoje kad net atskeltu dali planetos ? tarkim 50m skersmens tarkim 48m skersmens sudege ir kas tiek ismete is orbitos? 50km skrmens objektas manau yra mazas tokiai jegai o tokiu tikrai nebuvo, eigu tiek metu toks objektas isbuvo zemes pavirsiuje net neuzsamanojes tai kada jis nukrito? prie 15m? jezau pabuskit is savo virtualaus pasaulio ir susimastykit bei pradekite galvoti savo galva o ne ta kuria jus randate internete, visas daugumos mastymas jau prasilenkia su sveiku protu, tai jau nebelogiska jokiu atzvilgiu
vardasas 2014-02-15 22:41
paziurim i krateri nu baisu kai toks objektas krenta i zeme ir nera kraterio jis nusileido su parasiutu , as gyvenu fronto linijoje matau daugybe apkasu ir sprogimo vietu bet nesimato nieko panasaus ir tai jau virs 60 metu o cia 100 metu r jau net status krastai vos uz 50cm nu sorry viskas su sveiku protu prasilenke kai sy tinklarasty isigijo kazkas labai panasaus i delfi.lt
Dvigubas nulis 2014-02-15 23:36
Tamsta, atrodo, kad pats nesuprantat, ką šnekat. Visų pirma, aš kalbėjau apie galimybę, o ne apie konkretų įvykį. Antra, dauguma meteorų susidarė ankstyvajame planetų formavimosi amžiuje, prieš 3-4mlrd. metų - laiko, per kurį pilnai pakaktų ir didesniems susidūrimams pranykti. Taip pat niekas nesako, kad vos tik susidūrus tas meteoras iškart lėkė į Žemę. Galiausiai, dauguma meteorų dėl karščio sprogsta atmosferoje, o momento tvermės dėsnis nedraudžia vienai daliai pasilikti visą energiją, kitai paprasčiausiai krentant vertikaliai žemyn.
Beje, technologijos.lt portalo niekam nepardavė, bent jau kol kas.
Apibendrinant - kartais geriau savo galva nemąstyti, jeigu ypač joje nieko nėra, o vietoj to paskaityti mokslinius straipsnius ir pabandyti suprasti, kas juose rašoma.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Rusų geologai tvirtina suradę virš Tunguskos sprogusią milžinišką Marso nuolaužą