Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
Shinigami 2014-03-19 17:25
Visiška nesąmonė.
Nes tada reikės ir spalvų palete su savimi nešiotis, kad žinotum kokia tiksliai spalva. Nes trys spalvas viena šalia kitos sunku atskirti. Dar reikia žiūrėti į pakuotės spalva ant kurios jį užklijuota, bei patalpos spalvą. Ir šiaip, žalia spalva psichologiškai asocijuojasi su šviežumu, o raudona su pasenusiu maistu.
Sloth 2014-03-19 22:47
Spalvos psichologines asociacijas turi priklausomai nuo kultūros. Kinijoje raudona spalva yra geriausia nuo imperinių laikų. Raudona atbaido piktąsias dvasias, raudona reiškia tyrumą, sveikumą ir gerumą. Kinų teatre raudona spalva būdavo dažomi teigiamų, narsiausių veikėjų veidai.
Vėliau su komunizmu įsigalėjo absurdiškas raudonos spalvos kultas, kuris pasireiškė tokiais kraštutinumais, kad staiga kultūrinės revoliucijos metu buvo duotas įsakymas pakeisti šviesoforo spalvų reikšmes. Raudona reiškė, kad galima važiuoti, o žalia - stop. Aišku po prasidėjusio bardako viskas buvo gražinta į senas vėžes.
Kitais žodžiais tariant, šita spalvų paletė, manau, yra pritaikyta grynai kiniškai kultūrinei rinka, jei inovacija būtų sėkminga ir atkeliautų į vakarų pasaulį, tai manau ir spalvų reikšmės būtų pakeistos
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Apie maisto galiojimo laiką praneš spalvą keičiančios etiketės (Video)