Šuo akrobatiniais sugebėjimais nenusileidžia parkūro meistrui (Video)  (0)

Kantriausias pasaulio šuo moka daugiau nei 20 komandų, kad tik gautų savo mėgstamą žaislą. Tačiau jo šeimininkui, profesionaliam šunų treneriui Omarui von Muleriui vis dar negana.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Keturkojis stebina šoklumu, paklusnumu ir kantrybe. Paskutiniame vaizdo įraše šis nenuorama šuo kartu su parkūro mėgėju Alexu vartosi ore ir skrieja virš suolelių, bačkų, įvairių kitų kliūčių.

Klipo kūrėjai sulėtino praktiškai visą vaizdą, kad būtų galima geriau suvokti, kokį atstumą kartu peršoka šuo ar žmogus, bei kaip jie verčiasi kūlio ore.

Parkūrą galima apibūdinti kaip savotišką miesto sporto rūšį. Juo užsiimantys jaunuoliai bet kokius savo kelyje pasitaikančius objektus - laiptus, medžius, bortelius, turėklus - laiko kliūtimi, kurią galima peršokti arba ja perlipti.

Tokia kelionė per miestą dar pagardinama akrobatinių triukų, lengvosios atletikos, gimnastikos, kovos menų prieskoniais.

Pasaulis jau matė šunis, sūpuojančius kūdikius, skriejančius ant banglentės ir už šeimininką nueinančius į parduotuvę. Visa tai atlikti keturkojus reikia išmokyti, tačiau neabejotina, jog vartymasis per galvą iš Jumpy pareikalauja daug daugiau jėgų ir treniruočių, nei iš visų šių keturkojų.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Grynas.lt
Grynas.lt
(13)
(1)
(12)

Komentarai (0)