Retas reginys: ryklių tarpusavio kova (Video)  (0)

Kas gali masinti didijį baltąjį ryklį labiau, nei mėsos gabalas, plūduriuojantis vandenyje? Tai konkurentas, siekiantis to paties gabalėlio. Ryklius vilioję žvejai vaizdo įraše užfiksavo įspūdingą vaizdą - jų tarpusavio kovą vandens paviršiuje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Po žaibiškai įvykusios kovos, kurią žurnalistams teko kelis kartus sulėtinti, kad vaizdas būtų aiškus, mėsgalis taip ir lieka nepaliestas, o du vandenyno grobuonys nuneria gilyn.

Vaizdas buvo užfiksuotas netoli Pietų Australijos pakrantės Adamo Malski. Narai filmavo vieną iš ryklių po vandeniu iš apsauginio narvo. Tuo metu jis ramiausiai plaukiojo tarp žuvų tuntų ir buvo tiek priartėjęs prie naro, jog netgi nosimi bakstelėjo apsauginio narvo grotas.

Tačiau vos narui išlipus į katerį, ryklys pademonstravo, kad jo ramybė labai greitai gali virsti nuožmia agresija. Vos prie masalo priartėjo mažesnis tos pačios rūšies ryklys, plėšrūnai vienas kitą puolė dantimis.

Viskas įvyko taip netikėtai, jog valtyje buvę narai į įvykį reagavo keiksmažodžiais.

„BarcroftTV“ žurnalistai teigia, jog didieji baltieji rykliai dažniausiai stengiasi išvengti tarpusavio konfliktų, tačiau nereikia pamiršti, jog šios rūšies atstovai yra kanibalai.

Ir vis tik dviejų ryklių kova itin retai užfiksuojama vaizdo kameromis, todėl narai džiūgauja nufilmavę retą reiškinį.

Aut. teisės: Grynas.lt
Grynas.lt
(15)
(1)
(14)

Komentarai (0)