Studentas pats pasigamino dantų breketus vos už 60 dolerių  (7)

Amos Dudley (24 m.) iš Naujojo Džersio sugalvojo neįtikėtiną būdą kaip išsitiesinti dantis vos už 60 dolerių.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Studentas atspausdino permatomus breketus 3D spausdintuvu.

Amos pasigamino 12 plastikinių dantų plokštelių, kurias vieną po kitos nešiojo 16 savaičių norėdamas išsitiesinti dantis.

Naujojo Džersio Technologijų instituto studentas nebuvo patenkintas tuo, kaip atrodo jodantys, tačiau nenorėjo ir negalėjo mokėti 8 tūkstančių dolerių už dantų breketus.

Todėl vaikinas nusprendė pasinaudoti 3D spausdintuvu, esančiu jo aukštojoje mokykloje. Paties gaminti breketai jam kainavo vos 60 dolerių, nes sumokėti teko tik už medžiagas, kurias įsigijo internete.

Amos pripažįsta, kad sunkiausia dalis buvo tinkamai parinkti medžiagas ir išsiaiškinti, kaip turėtų judėti dantys.

Vaikinas neslepia nerimavęs, jog pagaminti breketai gali netikti. „Bijojau, kad breketai man netiks, bet užsidėjęs supratau, kad viskas gerai todėl labai apsidžiaugiau“, – sakė Amos.

Studentas  sulaukė ne vieno prašymo atspausdinti breketus ir kitiems žmonėms, tačiau tikina nenorintis iš to darytis verslo.

„Tai labai didelė atsakomybė, nesu ortodontas. Tai, ką padariau, buvo eksperimentas. Netgi nepatariu kitiems to daryti ir juolab nebandysiu tokiu būdu užsidirbti“, – tikino Amos.

Kita vertus jis prisipažįsta norintis pasigaminti dantų balinimo kapas. „Svarbiausia man tai, jog galiu vėl laisvai šypsotis ir nejausti dėl to diskomforto“, – teigė studentas.

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(43)
(2)
(41)

Komentarai (7)