Nauja era aviacijoje: 3D detalėmis patobulintas variklis atlaikė visus NASA bandymus  (2)

Amerikos erdvėlaivių bendrovė „Orbital ATK“ atliko bandymus pasitelkusi inovatyvią, 3D būdu atspausdintą, hipersoninę degimo kamerą, įrodydama, kad novatoriškas kūrinys gali būti sėkmingai panaudotas ypatingos spartos viršgarsiniuose lėktuvuose.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2016-02-28 Nauja era aviacijoje: 3D detalėmis patobulintas variklis atlaikė visus NASA bandymus  (2)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

3D būdu atspausdinta lėktuvo variklio dalis tapo akivaizdžiu naujųjų technologijų ir robotų technikos pažangos įrodymu.

„Orbital ATK“ atliktas testas patvirtino, kad 3D metodu sukurti, ir į kitus įrenginius integruoti, elementai yra sėkmingai bei efektyviai adaptuojami. Stulbinantis bandymas atliktas NASA Langley mokslinių tyrimų centre. Eksperimento metu, 3D detalėmis patobulintas variklis atlaikė aukštą temperatūrą hipersoninėmis sąlygomis vėjo tunelyje net dvidešimt dienų.

„Ši nauja degimo kamera yra puikus šiuolaikiško komponento pavyzdys, kurio kūrimas prieš kelerius metus buvo tiesiog neįmanomas. Tačiau šis itin sėkmingas testas paskatins mūsų inžinierius ir toliau ieškoti naujų dizaino ir inovatyvių funkcijų realizavimo galimybių, padedančių sumažinti gamybos išlaidas ir gamybos laiką,“ – spaudai teigė kompanijos „Orbital ATK“ raketų produktų skyriaus Defense Systems Group viceprezidentas ir generalinis direktorius Pat Nolan.

Aut. teisės: Robotika.lt
Robotika.lt
(26)
(0)
(26)

Komentarai (2)