Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
vanduo4 2016-09-07 14:12
- Kaip ten bebūtų, jeigu sąnariui judant formuojasi vakumo židiniai, vadinasi pats sąnarys ergonomiškai neteisingas. Todėl kaulai ir juda ne vienas kito paviršiumi, o stumdamiesi vienas nuo kito.
- Aišku organizmas susitvarko su tokiu trūkumu, tad geriau būtų iškelti klausimą - kodėl vieniems žmonėms traška, o kitiems ne?
- Beje, jeigu traškančius sąnarius netraškinsi, ilgainiui traškėjimas išnyksta (kiek aš žinau).
MindaugasV85 2016-09-07 19:10
Čia iš patirties sakai ar iš kur tokios žinios? Pas mane žandikaulis traška, pana traškium vadina, ale girdi kai bučiuojamės Tai vis galvoju kaip šitą bug'ą pašalinti
Berserkas 2016-09-07 22:26
Aš ir maniau, kad vieniems traškyt eina, o kitirms ne, nes pačiam neįšeidavo. Tiksliau bijojau per stipriai sulenkt, bet kai sutraškinau tai nuo to laiko priklausomas tapau.
vanduo4 2016-09-08 15:34
: norėdamas pokyčius paversti natūraliais, pirmiausiai turi priversti save išmokti gyventi kitomis sąlygomis.
- Pokyčiai atsiranda pirmiausiai nugalėjus psichologinį barjerą (nepatogumo jausmą), o vėliau ir fizinį (priežastį). Tikriausiai tavo žandikaulis yra sveikas, tiesiog ilgainiui tu išmokai sukąsti dantis neteisingai. Gal tiesiog raumenų grupės sudirba ne ta seka ir viskas. Galbūt kažkadais tau gerai užvožė per žandą, patyrei traumą ir išmokai žandikaulį judinti kita tvarka. Ištaisyk "genetinę" klaidą ir problema išnyks.
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/z ... tine-forma
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Tiesa apie sąnarių „traškinimą“ – klydo net medikai