Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
Berserkas 2017-01-18 11:01
Na aš ne viena karta esu patyres miego paralyžiu, gal 7 kartus ar daugiau, neatsiminsiu. Pirma kart kai buvau gal 9-12 metų, iš pradžių patirdavau haliucinacijas, o vėliau viskas daug greičiau praeidavo, tiesiog nereikia pult į panika kuomet negalima pajudėti.
Aišku kai tai nutinka pirma karta ar retai tai nieko nesupranti, persigasti kaip ir per panikos priepoli.
Šiaip apskritai mano sapnai ramūs, ta prasme ten košmaru ar panašiai nesapnuoju, anksčiau specialiai atsikeldavau anksčiau laiko jog tai neįvyktų, ta prasme jog pamatau jog kažkas artėja tai užsimerkus ir kažką pamastau, dabar lengvai galiu pakreipt savo linkme.
Galima ir specialiai sukelti sau miego paralyžiu kas ir įvyko antra kartą, nes pirmą kartą įvykus net nežinojau, kad tai buvo miego paralyžius.
Yra informacijos, kad prieš miega turi kažką daryti, kad galėtum lengvai suprast jog tai sapnas ir ryte prisimintum, o pačiame sapne turi suprasti jog tai sapnas, bet garsiai mintyse nepagalvoti, nesukelti emocijų, nes tik kai sukelsi baimės, laimės ar kitokio susijaudinimo iškart busi "pririštas" prie lovos.
Sapne gali išpildyti visas svajones. Gali įsivaizduoti tai ką normaliai net ne sugalvotum ir kas savotiškai įdomu, mokslas mažai ištyrinėjes sapnus.
Ir dabar pajutau DEŽAVU, ar aš tai jau pasakojau? Rimtai?
Aš nesu religingas, tiksliau apksritai netikiu dievu, dvasiom, antgamtiškom dvasiom.
Visur turi įrodyti mokslininkai su tikrais šaltiniais.
Elite 2017-01-18 19:05
Pats praktikuoju Samoningus Sapnus, nera lengva, nes viskas vyksta paprasciau nei gali atrodyti, tik perteikt sunku. Norint islikti samoningam, sapne reikia ismokti mastyti nepazadinant savo tam tikru smegenu daliu, taupyti dėmėsį, ir pasikliauti intuicija islaikant balansa tarp mastymo ir nemastymo neprarandant samoningumo (panasiai kaip ismokti vaziuoti dviraciu, tik mentaliam lygmeni). Musu miego paralyziaus deka galima judet sapne nejudinant savo fizinio kuno. Miego paralyziu turime visi kiekviena nakti, tik kad tuo metu mes buname nesamoningi.
Ka samoningam sapne imanoma daryti?
Tiksliau paklausciau, ko neimanoma daryt..?
Norit tikekit norit ne, bet viska ka apacioje parasiau, esu isbandes pats, daug ko neparasiau, nes neviska galiu net pats sau nemeluodamas paaiskint. Ir tai dar nulis, palyginus su tais kurie tam skiria itin daug laiko.
__
gali kurt kurt "tobula" muzika mintimis pats ja girdedamas, gali portretus mintimis tapyt, paziuret i savo rankas kojas, skraidant kurti objektus, tuo paciu paliest juos ir jaust pavirsiu, jausti lietaus lasus, vandeni, vejo gusius (kaip reliame gyvenime), jausti skausma, misto skonis ten kitoks(reliam gyvenime maistas skenesnis), skaityti galima, bet skaitant uzmirsti ka skaitei pries tai(reikia praktikuotis), gali but dvejose vietose vienu metu, tuo paciu jausdamas save mieganti, gali sukurt zmoniu personazus. Laikas ten visai kitoks, gali but uzmiges 15min ir atrodys kad buvai ten 1h, gali buti ten 1h o atrodys kad buvai 15min.
Gali pamatyti savo psichologiniu problemu vizualius scenarijus, isijauciant ideti save i visokias situacijas, isbandyti savo beimes( arba tiksliau ribas, nes tai tas pats).
Kliutis dar islieka del atminties: sunku apie save prisiminti bunant sapne (kur miegu, gimimo metai ir t.t.), ir sunku atsimint kas buvo sapne, ryte atsikelus. Beveik kaip dvi atmintys gaunasi.
Ir cia tiktai kalba eina apie samoningus sapnus, o yra dar "AP", "MENTALAS".
__
kaip tai pasiekti?
informacijos, tiek vaizdines tiek neveizdines siais laikais pilna, visomis kalbomis, o forumuose ir socialiniuose tinkluose zmones gali dalintis patirtimis. Tik reikia svaraus noro, kantrybes ir mastymo nesuvarzyto tikejimais ir "zinojimais".
Sau jokiu budu nemeluoti, i viska ziureti taip kaip yra ir tik per savo patirties primze! mastyti ne tikejimais("pvz: tikiu netikiu, nes skaiciau ta ir ana") o prielaidomis, ir grieztai be jokiu moksliniu ar religiniu autoritetu.
Beje, daug laiko susitaupo kai zinai ka reiskia zinoti. "kas yra žinojimas? is kur zinau kad zinau?" -Epistemologija-
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Miego paralyžius: ar žinote, kas tai yra?