Teksasiečiai sučiupo gigantiško dydžio varlę: net visko matę medžiotojai apstulbo pamatę svarstyklių rodmenis (Video)  (1)

Teksasiečiai įpratę juokauti, jog jų valstijoje viskas, į ką pasižiūrėsite yra didesni nei kur nors kitur pasaulyje. Nesvarbu kas tai būtų: automobiliai, namai, ar net maisto porcijos restoranuose. O dabar atsirado dar ir laukinės faunos pavyzdys. Tik pažiūrėkite kokio dydžio varlę aptiko šios valstijos medžiotojai.


Varlė jautis (taip, čia tikrasis jos pavadinimas) paprastai yra ne tokia didelė, kaip galima spėti iš jos pavadinimo. Tipinė šios rūšies varlė užauga iki 20 cm ir sveria apie 600-700 gramų. Toks pavadinimas greičiau jai duotas ne dėl dydžio, bet dėl to, jog patinų kurkimas labai primena jaučio baubimą.

Tačiau viename Batesvilio tvenkinyje buvo aptiktas gerokai didesnis nei įprasta, egzempliorius. Varlę sugavę ir ant svarstyklių padėję Pietų Teksaso medžiotojų organizacijai priklausantys medžiotojai apstulbo pamatę, jog varlės svoris viršija 5,8 kilogramo ribą.

Steve’as Lightfoot’as - Teksaso parkų ir laukinės gamtos departamento atstovas patvirtino, jog nuotrauka tikra, ir kad retais atvejais ši varlė iš tikrųjų gali išaugti iki tokio dydžio.

Tačiau taip pat pridūrė, jog nuotrauka šiek tiek klaidinanti. Visu ilgiu prieš kamerą atstatyta varlė atrodo didesnė nei iš tiesų yra.

Nuomonei, jog fotografavimo taškas šiek tiek iškreipia santykinį varlės dydį pritarė ir David’as Steen’as - laukinės gamtos ir ekologijos profesorius. Profesorius sakė, jog atsižvelgiant į rūšį, ši varlė yra nepaprastai didelė, tačiau į didžiausios varlės titulą, vis dėlto nepretenduoja.

Didžiausioji pasaulyje yra varlė galijotas, aptinkama tik mažuose arealuose Kamerūne ir Pusiaujo Gvinėjoje. Vidutiniškai ji sveria daugiau nei tris kilogramus, tačiau yra užfiksuotų atvejų perkopiančių ir 25 kilogramų ribą.

 

Aut. teisės: Technologijos.lt
(41)
(6)
(35)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: