Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
bahuriux 2017-11-26 13:36
Ar aš gerai supratau, tas devaizas verčia vidinė atomų energiją (buitiškai šilumą) į elektrinę energiją? COOL bet juk tai visiškai paneigia 2 termodinamikos dėsnį, arba entropiją (kas man asmeniškai jau ir taip buvo aišku prieš dešimtmetį, kad tai įmanoma praktiškai ir 2 termodianmokos dėsnis turi kažkokių trūkumų), nes šiluma galima pernešti iš šaltesnės sistemos (aplinkos) į šiltesnę, nepanaudojant tam papildomos energijos, kaip yra šilumos isurblio atveju. Tai prietaisas tam tikra prasme imituojantis "Maksvelo demono" veikimo principą tik kitaip, bet esmė ta pati 2 termodinamokos dėsnis taisytinas. Vienas iš šauniausių visų laikų išradimų, kurių nebuvo galima nukopijuoti iš gamtos, tokių kaip ratas, internetas, EM drive (dar reikia patikrinti).
https://lt.wikipedia.org/wiki/Termodina ... C4%97sniai
Denis_LT 2017-11-26 14:32
Tai cia kaip suprantu perpetum mobilus
punktyras 2017-11-26 18:23
Ne visai, čia labiau primena Brauno judėjimo įkinkymą į kvantų mechanikos vežėčias. Ir termodinamikos dėsnis nepažeidžiamas – sistemos šiluma tiesiogiai verčiama elektros energija, todėl jei elektra būtų paimama, grafenas šaltų, tad formaliai gradientas lieka. Čia lyg idealai standžius kamuoliukus į medumi išteptą idealiai standžią sieną mėtytum – jie atšoktų mažesniu greičiu, o skirtumas virstų medaus vidine energija – šiuo atveju elektra.
punktyras 2017-11-26 18:27
Man tai iškart kniostelėjo mintis apie panaudojimą kosminei misijai į Venerą Ten grafenas lankstytųsi taip, kad maža nepasirodytų, tad ir elektros nemažai turėtų prigaminti.
technologas 2017-11-26 18:32
Kažkaip vis rašo apie tą grafeną, bet praktinis jo pritaikymas pastoviai lieka ateityje. Panašiai kaip su branduoline sinteze.
☀️☁️☂️☁️☀️ 2018-01-18 02:49
Kaip sakai? Čia tu 15 metų iš Mėnulio kritai, ar tik smarkiai kontūzijaisi?
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Fizikai atrado dar vieną grafeno keistenybę, galinčią neribotai tiekti švarią energiją (Video)