Mokslininkas atliko Š. Korėjos diktatoriaus balso analizę ir paskelbė įdomias išvadas - jos siejasi ir su P. Korėjos žvalgybos duomenimis  (4)

Vienas Pietų Korėjos teismo medicinos balso ekspertas tvirtina, kad Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas turi problemų su sveikata, rašo Pietų Korėjos laikraštis „Tona Ilbo“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Čungnamo valstijos universiteto profesorius Cho Dong Ukas išanalizavo naujametinį Šiaurės Korėjos lyderio kreipimąsi ir padarė išvadą, kad jo inkstai funkcionuoja prasčiau negu kiti organai.

Jis analizavo 10 garsų, kuriuos skleidžia skirtingos burnos dalys ir kurie būna susiję su tam tikrų vidaus organų negalavimais. Profesorius teigia, kad Kim Jong Uno balse girdimos vibracijos, triukšmas ir amplitudė, tariant tam tikrus priebalsius, rodo, kad jis gali turėti problemų su inkstais, nors širdis ir plaučiai funkcionuoja gerai.

Mokslininkas pažymi, kad nustatant diagnozę, vadovautis tokia analize negalima. Tačiau jos rezultatai leidžia teigti, kad jo inkstai, palyginus su kitais organais, yra silpnesni.

Nepatvirtintais duomenimis, Kim Jong Unas serga diabetu, taip pat kenčia nuo hipertonijos. 2016 metais Pietų Korėjos žvalgybos tarnyba sugebėjo išmatuoti jo svorį ir teigė, kad per ketverius metus jis priaugo 40 kg – nuo 90 iki 130 kg.

Aut. teisės: delfi.lt
(19)
(15)
(4)

Komentarai (4)