Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
AAA000 2018-06-11 10:54
tai ko dar laukiama? budas yra. isbandytas. kazkokiu zalingu pasekmiu principe ner. vienintele problema kainoje. nu tai tegu meta mokesciu moketoju lesas ir tereikia atpigint tik pacia technologija. nes nuodijimai "chemoterapija", chirurginiai "ispjaustymai" ar "svitinimai" cia zalojimas, o ne gydymas...
HardAxe 2018-06-11 13:27
manau pjaustymas yra gerai (didelį gabalą gali būti sunku įveikti imuninei sistemai, čia mano spėjimas), bet vėliau lieka likučių kuriuos imuninė sistema gali pribaigti.
Tam kartui nereikia ir mokesčių mokėtojų pinigų, yra pakankamai turtingų žmonių, nebeturinčių vilties kurie norėtų tai išbandyti jei tik jiem būtų leista.
Reikia kažkaip liberaliau leisti rinktis tokius gydymus pacientams, kurie nebeturi vilties. Tik būtina jiem suteikti pilną statistiką ir t.t. apie gydymo įstaigą, kad nepradėtų plisti šarlatanai.
po 10-100-1000čio pagydytų pacientų tikėtina gydymas atpigs ir taps įkandamas paprastiems mirtingiesiems.
Paramotoras 2018-06-11 19:46
Blin kaina tai reiškia šimtą kita tūkstančių dolerių. Kas reiškia jog toks gydymas įmanomas tik tiesioginiam rokfelerio palikuonim. Kitaip sakant paprastam mirtingajam dzin ar jis yra ar nea
AAA000 2018-06-12 04:20
kas del ispjaustymu, tai su tom imuninem lastelem ir yra kaip ispjaustymas - tik taskinis. principas is esmes panasus. o chirurginis pjaustymas yra globalus mesinejimas. kai tau ispjauna visa organa ar didelius gabalus - jau niekaip nebeatsistatys, nes savaimine regeneracija teimanoma tik mazu zonu. kai intervencija tik mikrochirurginio lygio. o cia dar keliais lygiais tiksliau nei mikrochirurgija. grubius budus iskart reikia draust, kai atsiranda pazangesni ir tikslesni.
ta kaina didele yra del to, kad uzsiima ne kaip atpigint, o kaip uzpatentuot ir padaryt kuo pelningesni ir kuo daugiau uzdirbt. butent ir blogai, kad prikurta sistemu, kaip pelnytis visu saskaita. jei metodas yra monopolinis ir nepamainomas - jokiu patentavimu isvis negali but. as teleisciau patentuot tik panasaus lygio alternatyvas, gabut siektiek geresnes uz esamas. kad pati patentavimo sistema dirbtu visuomenes naudai ir visi stengtusi uzdirbt tik is to, kad produkta ar technologija sugebejo pateikt visiems. greitai baigtusi tada visokios nesamones su dirbtiniais "firmiskumais"...
donatasv 2018-06-12 15:52
Nebus patentavimo galimybės, vadinasi mažesnis pelnas, mažesnis pelnas mažesnės ir investicijos. Tai kas geriau turėti brangę technologiją su tendencija pigti laikui bėgant, ar neturėti visai?
immortallt 2018-06-12 20:41
Ne patentavimas čia esmė, o neišdirbta technologija. Viskas daroma sunkiuoju ir ilguoju būdu. Ir nėra taip, kad kiekvienas turime tų lastelių, kurios su vėžiu gali kovoti.
Čia kaip pagydė AIDS sergantį, persodinus donoro kaulų čiulpus, kuris turi gan retą geną padarantį jį atsparų AIDS. Problema, kaulų čiulpų donorui atitikti yra daugiau kriterijų nei kraujui.
jull 2018-06-13 05:31
Patentuojamas ne bendras metodas, o specifine vaisto sudetis, ju bus tukstanciai ir sitas procesas niekuo nesiskiria nuo bet kuriu kitu vaistu. Ta sistema veikia ir, mano manymu, nereikia bandyt taisyt to kas nesugede, priesingu atveju, tu vaistu gali ir nebut. Farmacija yra viena is pramones saku, kur tie patentai is tikro reikalingi ir veikia taip kaip buvo sumanyti, t.y leidzia apsaugot tai ka esi sukures. Beje, farmacijos kompanijos pries ka nors uzpatentuodamos jau buna isleidusios milijardus tam patentui, skirtingai nei aple ir samsung su savo piesinukais. Negalvokit, kad kazkam is dangaus nukrito auksine ideja kaip isgydyt vezi ir vikas, ka reikejo padaryt tai uzsipildyt paraiska patentui. Taip buna tik siuolaikinese pasakose. Kazkas prie to dirbo desimtmecius.
HardAxe 2018-06-13 11:23
argi daug 100`000usd? (1.5 teslos?)
čia gi +/- vidutinis metinis gerai uždirbančio amerikiečio atlyginimas.
turbūt lietuvoj bent 1-5% žmonių galėtų sau tai leisti norėdami gyventi, vakarų valstybėse tokių susidarytų virš 10% populiacijos.
Taip, suma nemaža, tikrai ne kiekvieno piniginei, bet tai super nauja technologija, o jos linkusios pigti.
Sakykim po 10 metų kaina nukris iki 30k, jei valstybė kompensuos bent 50% bus tikrai įperkama.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Pirmą kartą medicinos istorijoje moteris įveikė vėlyvos stadijos krūties vėžį - metastazės jau buvo pasklidusios po visą kūną, bet naujas gydymo būdas ją išgydė