Varpos sumažėjimas ir prarasta erekcija - tokia yra paplitusio blogo įpročio kaina  ()

Dažnam vyrui penio sumažėjimas ar erekcijos praradimas turbūt būtų vienas baisiausių dalykų, tačiau dėl vieno gana dažno įpročio kaip tik taip gali ir nutikti. Tai – rūkymas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Jeigu iki šiol abejodavote, ar verta mesti rūkyti, nepaisant grėsmingų įspėjimų ant rūkalų pakuočių, galbūt ši ekspertų išvada privers jus visam laikui atidėti cigaretes į šalį.

Duodamas interviu portalui „Mirror Online“ urologas Marcas Laniado atskleidė, kaip rūkymas veikia vyrų erekciją ir patį penį. M.Laniado paaiškino: „Erekcijos sutrikimai yra svarbus dalykas. Kad erekcija būtų, reikalinga gera kraujo apytaka. Rūkoriams dažnai pasitaiko visų kraujagyslių, taip pat ir tų, kuriomis kraujas patenka į penį, aterosklerozė. Dūmuose esantys chemikalai irgi veikia penio stangrumą. Dėl nikotino kraujagyslės susiaurėja. Taip gali nutikti laikinai, bet galų gale gresia, kad taip liks visam laikui“. Maža to, rūkydami cigaretes vyrai rizikuoja, kad su laikų jų penis sumažės.

„Dažnai vyrai skundžiasi: „Mano erekcija nelabai gera. Nebepabundu su erekcija ryte taip, kaip anksčiau, arba mano penis nepakankamai sukietėja seksualinių santykių metu. Taip pat kartais žmonės skundžiasi, kad jų penis su amžiumi sutrumpėjo. Kadangi rūkymas sutrikdo kraujo pratekėjimą peniu, dingsta spontaniškos naktinės erekcijos kurių reikia, kad penis išsitemptų ir būtų palaikomas pakankamas ilgis. Taigi išvada tokia – dėl rūkymo jūsų penis gali imti atrodyti mažesnis arba net ir iš tiesų tapti trumpesniu“, – įspėjo M.Laniado.

Moterys taip pat neturėtų rūkyti, nes, anot gydytojo, šis blogas įprotis neigiamai veikia ir jų seksualinį gyvenimą. „Moterų susijaudinimą, jei kalbame apie tai, taip pat lemia kraujo pritekėjimas į šią sritį“, – pastebėjo gydytojas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(20)
(7)
(13)

Komentarai ()