Prasideda masiniai draudimai? Elektronines cigaretes uždraudžia ir Indija  (7)

Indija paskelbė apie visišką elektroninių cigarečių prekybos draudimą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Indijoje įsigaliosiantis draudimas gaminti, importuoti, platinti ir prekiauti elektroninėmis cigaretėmis pasirodė praėjus dienai po to, kai Niujorkas tapo antrąja JAV valstija, uždraudusia aromatizuotas elektronines cigaretes.

„Sprendimas buvo priimtas atsižvelgus į elektroninių cigarečių poveikį šiandienos jaunimui“, – žurnalistams Naujajame Delyje sakė finansų ministrė Nirmala Sitharamanas.

Didesnį elektroninių cigarečių prieinamumą skatina jų gamintojai ir kai kurios vyriausybės, įskaitant Didžiosios Britanijos. Elektroninės cigaretės yra pristatomos kaip saugesnė alternatyva tradicinėms cigaretėms ir kaip būdas mesti rūkyti.

Vis dėlto, kritikų teigimu, elektroninėse cigaretėse randame kenksmingų medžiagų, o jų skysčio aromatai ypač traukia paauglius, taip kyla priklausomybės nuo nikotino pavojus.

Jungtinėse Valstijose pernai elektronines cigaretės rūkė apie 3,6 mln. pagrindinių ir vidurinių mokyklų moksleivių. 2017 m. šis skaičius siekė 1,5 mln.

JAV prezidento Donaldo Trumpo administracija praeitą savaitę paskelbė uždrausianti aromatizuotas elektronines cigaretes.

Aut. teisės: delfi.lt
Autoriai: Darius Mikutavičius
(7)
(1)
(6)

Komentarai (7)