Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
devyniaragis 2019-12-05 19:58
Pasirodo šita "žemiška" mikrogravitazijos simuliacija yra G vektoriaus makalavimas taip, kad paėmus vidurkį gautųsi ~0. Ale jei žiūrėsi ne į vidurį, gaunasi, kad vartomas objektas patiria drebėjimą, tad tikra mikrogravitacija orbitoje gali duoti visai kitokius rezultatus.Taip pat nelabai supratau šitos tezės:
"Biomedicinos srities tyrėjai supranta, kad VIENINTELIS būdas, kuriuo vėžinės ląstelės galėtų pajusti viena kitą, yra mechaninės jėgos. Ir atsakas į šias mechanines jėgas išsivystė aplinkoje, kur veikia gravitacija."
Ląstelės tarpusavyje bendrauja įvairiais cheminiais signalais, o vėžinės ląstelės dar ir ypatingai mėgsta nutiesti tiesioginius tiltus su kitomis ląstelėmis, dėl to yra paišomos su "čiuptuvais". Cheminiams signalams be įprastos mechanikos labai svarbi tampa elektromagnetinė jėga, kuri yra kur kas stipresnė už gravitaciją ir sąlygoja tai kaip tarpusavyje išsidėsto krūvį turinčios molekulės ir jų dalys. Taip pat padidėjusią vėžinių ląstelių kaimynystę ląstelė gali pajausti netiesiogiai - pvz. dėl sumažėjusio maisto medžiagų ar deguonies kiekio, kas(galbūt sumoje kartu su kitais cheminiais signalais) galėtų reikšti, kad auglys baigia išaugti aplinkinės kraujotakos sistemos potencialą ir laikas ieškoti resursais turtingesnių organizmo pakampių.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Kitoks sveikatos turizmas - atostogos kosmose galėtų išgydyti vėžį