Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
Misteris 2021-01-13 08:21
Strioga turės puikią progą pasiskiepyti visomis eksperimentinėmis vakcinomis .
BishopaZ 2021-01-13 11:10
Na šitas sakinys "Tačau, pasak onkoimunologo dr. Mariaus Striogos, tokioms baimėms jokio pagrindo nėra"
mane galutinai nužudė.... oficialūs pfizer vakcinos visuotiniai klinikiniai tyrimai tik dabar prasidėjo ir baigsis tik 2023 metai gruodžio 31. Pats gamintojas oficialiam dokumente tiesiai šviesiai rašo vaisingumui poveikis nežinomas - nebuvo tirtas (bent jau su žmonėmis), kaip veikia su kitais nuolat vartojamais vaistais nebuvo tirtas, kiek laiko imuntitetas bus neaišku ir t.t.
Aišku, kad gamintojui mažai kas aišku, bet va kalbinamas eGGGzpertas jau viską žino ir viskas 100 procentų aišku.... žiauru kokia propaganda, na bet kadangi mainstreaminė tai tipo galima skleisti melą.
Kas norit plačiau pasiskaitykit oficialų dokumentą
www ema europa eu/en/documents/product-information/comirnaty-epar-product-information_lt pdf
Šaras 2021-01-13 11:27
Svarbiausia, kad jūs visiškai nesuprantat kaip vakcina veikia ir kokios įtakos ji gali turėt, bet komentuot tai patys pirmi, dar ir kitus pamokot. Jei servise keičiat padangos turbūt klausiat ar nuo to jums by*ys nenukris?
Webbus 2021-01-13 11:35
Nu tai visiškai logiška. Gamintojas negali tvirtinti, kad nėra jokio poveikio vaisingumui, jei tas poveikis nebuvo tirtas, ar dar neištirtas iki galo. O negali dėl to, kad virusas tik prieš metus atsirado. Vaisingumą reikia tirt žymiai ilgiau nei metus. Jei nori vakcinos su absoliučiai 100 proc. visais įmanomais klinikiniais tyrimais - vaisingumui, nėščiomis, vaikais (dabar su vakcinom vaikų negalima skiepyt, nebuvo tyrimų), kaip vakcina paveikia žmones su retesnėmis lėtinėmis ligomis - tai tokiu atveju tie atsakymai bus po 5-10 tyrimų metų. Ir čia nesvarbu su kokia vakcina - Pfizer, Moderna, AstraZeneka, rusų Sputniku, ten Bralizai kažkokią jau turi, Kinija irgi kažkokią vakciną padąrę. Visos šitos vakcinos pilnai ištestuotos bus per 5+ metų, čia geriausiu atveju. Tai ką dabar daryt, laukt užsidarius visą pasaulį, kol praeis tie 5 metai?
Ilgainiui ir ištestuos manau, korona taip niekur nedings net po bandos imuniteto. Bet tai šiai dienai, padarė tyrimus su 30-40k žmonių, nebuvo užfiksuota kritinių neigiamų poveikių ar mirčių, vakcinų (bent vakarų) efektyvumas labai aukštas, tai ir pradeda vakcinavimą. O po kaulelį kiekvieną vakciną išnarstys tik per eilę metų, ir mes negalim tiek laukt.
HardAxe 2021-01-13 12:00
Čia apeliuoji į serialą?
O viruso poveikis vaisingumui buvo tirtas? Gal virusas irgi turi tam poveikį?
menten 2021-01-13 12:02
baimės. Lygiai taip pat nevaisingumą gali sukelti oro tarša, maistas, vanduo, kurį vartoji kiekvieną dieną. Tai nebevalgyk nieko, kol nebus atlikti 10 metų trukmės tyrimai. Nes labai realu, kad yra nemažai maisto produktų, kurie mažina vaisingumą.
Jau greičiau COVID'as mažina vaisingumą. Tiksliau, jau yra įrodymų, kad taip gali atsitikti.
Dėl imunogeniškumo - bent 6 mėn, lygiai taip pat gali sakyti, kad HAV vakcinos imunogeniškumas nežinomas
BishopaZ 2021-01-13 12:03
vakcinos gamintojas dokumete tiesiai šviesiai rašo, kad daug ko nesupranta, laimei Lietuvoje mes jau turim eGGGzpertų kurie jau viską žino ir gerai supranta
BishopaZ 2021-01-13 12:05
nu matai gerai, kad turim super eGGzpertą, gal pfizer reiktų kreiptis į jį patarimo a? O tai dabar rašo, kad nežino kaip veikia vaisingumą, nes net nebuvo tirti žmonės šituo reikalu.
menten 2021-01-13 12:09
nerimauti. Nė vienos vakcinos nėra, kuri sukeltų nevaisingumą. Lygiai tą patį sako ikiklinikiniai duomenys. Žinai, kompiuterių poveikis vaisingumui irgi nežinomas - nebijai naudotis?
Webbus 2021-01-13 12:15
Sudėtinga tau su situcijų suvokimu
Pfizer negali rašyti, kad nekenkia, nes NEBUVO TIRTA. Jie yra gamintojai, jie negali tau pasakyti nieko už klinikinių tyrimų ribų. Nes jie teisiškai yra atsakingi.
Kita vertus su Pfizer nesusiję tos srities specialistai, gali įsigilinti į vakciną ir duomenis, ir pateikti NUOMONĘ, kad nėra pagrindo dėl to nerimauti. Ar ta nuomonė 100 proc. teisinga? Ne, nes tai tik tos srities specialistų nuomonė. Be tyrimo negali nieko 100 proc. užtikrinti. Nei Pfizer, nei kokie gydytojai, imunologai, ar dar kas.
Bet tu matomai iš vis apie šią sritį esi absoliučiai nieko nenutuokiantis, net nelabai stengies pasiieškoti informacijos, bet va pakomentuot tai greitas
BishopaZ 2021-01-13 12:21
Dokumente tiesiai šviesiai parašyta tirta tik su gyvūnais, o ne žmonėmis. Jeigu manai, kad užtenka ištirti poveikį žiurkei ir tada gali šerti žmonėm, tai jau tragedija...
menten 2021-01-13 12:23
nerimauti. Būtent pagrindo, o ne 100% žinojimo. Jei kažkas būtų blogo su gyvunėliais - tai ir keltų nerimą. Jei to nėra - bandoma kelti audrą stiklinėje.
BishopaZ 2021-01-13 12:25
Kokias čia pievas rašai, tu bent kažką pats supranti?
Aš nieko nenutuokiantis? Aš cituoju OFICALŲ dokumentą, tai taip ir sakyk Pfizer NIEKO nesupranta, BET Lietuvos eGGzperai VISKA supranta!
Nustok pjauti grybą, skaityk tekstą, atidžiai.
BishopaZ 2021-01-13 12:27
Iš savo patirties daugiau kaip 30 metu programavimo, galiu pasakyti netestuotas produktas VISADA turi bugų. Taip kad pagrindo nerimauti yra.
Webbus 2021-01-13 12:29
Brač, kaip tau nedašunta. Kaip tu gali su žmonėmis ištirti per metus laiko?
Virusas atsirado šiek tiek daugiau nei prieš metus.
Po viruso atsiradimo reikia sukurti vakciną.
Po vakcino sukūrimo reikia klinikinius tyrimus padaryti su gyvūnais.
Po tyrimų su gyvūnais reikia tyrimus padaryti su maža savanorių grupe kurie nėra rizikos grupėj.
Tada reikia po truputį didinti imtį, pridėti rizikos grupėje esančius žmones - senjorus, diabetikus, astmininkus ir kt.
Vaisingumo ir vaisiaus ilgalaikiams tyrimams reikia kad nemažas kiekis moterų būtų apvaisintos (vėlgi, turi susiplanuot atitinkamai šeimas ir t.t., čia tau ne su žiurkėm ar triušiais tyrimą daryt). Vėlgi, užtrunka kol moteris pastoja - vidutiniškai šeimos stengiasi pastot kiek, 2-3 mėn.? Ir ne, ne kiekvienas "aktas" yra vaisingas
Turbūt esi girdėjęs, kad vidutiniškai žmonių nėštumas trunka 9 mėnesius?
Na ir tada kiek laiko reikia stebėti kūdikius dėl neigiamų pasėkmių? Bent 1-2-3 metus?
Tai va viską susumuok, ir pasakyk man, kaip per metus laiko nuo viruso atsiradimo sukurti vakciną ir atlikti visus tokius klinikinius tyrimus?
Ar bent kažkiek prašviesėjo galvelėje?
HardAxe 2021-01-13 12:33
BishopaZ 2021-01-13 12:44
Tu nepyk, bet tu neatidžiai skaitai, aš nuo pat pradžių piktinuosi tuo, kad Oficialiai gamintojas TEIGIA, jog vakcina nėra pilnai ištirta (daugiau neištirta negu ištirta, daug poveikių žmonėm nežino ir nebuvo tirti iš viso), o tuo pačių 3 asmuo (egZZpertas iš Lietuvos) jau teigia kad nėra ko nerimauti....
Kaip visgi reiktų vadinti teiginius kurie nėra moksliškai tyrimais pagrysti? šarlatanizmas? tiesiog melas? blevyzgos?
Webbus 2021-01-13 12:58
Kaip tokius teiginius vadinti? Ekspertų nuomonė Nuomonė gali būti teisinga, gali būti klaidinga. Nuomonė gali būti niekuo nepagrįsta (pvz mano ar tavo nuomonės šitu klausimu, nes neturim PHD atitinkamose srityse). Bet nuomonė gali būti ir paremta - patirtimi, žiniomis, palyginimais su kitomis vakcinomis. Tai vat kas čia yra, tai paremta eksperto nuomonė. Ir nors man vieno random eksperto nuomonė nėra didelis rodiklis, į kurią galbūt reiktų žiūrėti su tam tikra abejone, bet tai vis tiek dažniausiai yra nuomonė į tiesos pusę. Ir tikrai geriau nei nuomonė žmogaus, kuris nieko nenusimano, kokio nors FB komentatoriaus ar šiaip laido riterio. O tokiais atvejais kas man duoda daugiausiai pasitikėjimo - tai jeigu ta pati nuomonė ateina iš skirtingų ekspertų, kurie tarpusavyje nesusiję. Taigi nors fiziškai ir neįmanoma per tokį trumpą laiką padaryti 100 proc. teisingo tyrimo, tačiau tuo klausimu sutampančios skirtingų ekspertų nuomonės - man jų pakanka kad neičiau skleist sąmokslo teorijų ir nebijočiau skiepytis.
Ok, tai mes kaip ir išsiaiškinom. Vakcina nėra pilnai ištirta, nes per tiek laiko tiesiog neįmanoma to padaryti. Apie tai Pfizer ir rašo toje dalyje, kurią tu cituoji Ir nėra galimybės laukti 5 metus, kol tie tyrimai bus padaryti. Pagrindiniai tyrimai yra padaryti - nuo vakcinos nemirsi, ir ji yra efektyvi, šalutinis poveikis nedidelis, tik 1-2 dienos nuo vakcinacijos gali biški temp pakilt ar galvą paskaudėt. O temp pakyla ir galvą paskaidą, nes organizmas "kovoja" ir gamina antikūnius, taip vakcina veikia. Taigi nėra taip, kad vakcina visiškai netestuota. Ji testuota, tik nėra ištirtas kiekvienas įmanomas gyvenimiškas atvejis.
Dėl to neskiepijami vaikai jaunesni nei 16 metų ir nėščios moterys. Ne dėl to, kad yra duomenų, jog šitoms grupėms kažkas negerai nuo vakcinos. Tokių duomenų nėra. Bet ir nebuvo tirtos šitos grupės, nes jų tyrimai yra daug sudėtingesni ir negali jų padaryti per metus laiko.
PS: HardAxe, niekur apie vaisingumą neberašiau
HardAxe 2021-01-13 14:47
visada yra šansas "užsirauti" su vakcinom. Visgi skiepas tai ne vitaminas.
Kaip ir tas Švedijojs pavizdys su kiauliu gripo vakcina.
Gripo vakcinos gaminamos seniai, tiriamos, atitiko standartus, bet skiepijant vaikus praslydo tragiškas šalutinis poveikis.
Šiuo atveju vakcina išgelbės daugiau žmonių nei jų ju nukentės, turbūt to visi tikisi. Gal reikėtų kiek ilgai patestuoti bet nėra laiko.
Jeigu bus uždelsta - daug žmoniu sirgs.
Daug sirgs - virusas labiau mutuos.
O tada pandoros skrynia visai subyrės.
Sirgsim visi, dažnai ir su rezultatais.
Yra logikoks antivakserių mąstyme - tegu visi pasiskiepyja, virusas dings. Aš nesiskiepysiu, bet manęs niekas neužkrės ir nuo skiepo nenukentėsiu. Viskas būtų protinga, jeigu jie tyliai išvengtų skiepo ir skatintų kitus skiepytis. Dabar skatindami nesiskiepyti kitus jie kenkia patys sau.
Būtent todėl antivakseriai man skamba kaip kvailiai. Abejojimas vakcinos suagumu, kaip pvz BishopaZ naturalus dalykas daliai žmonių. Žinau apie lėktuvų mechaniką, kuris bijo skraidyti. Mol lėktuve tiek daug visokių mechanizmų, didelis šansas, kad kažkas suges. Tai jei kažkas kritikuoja tyrimus, o ne skiepų progamą apskritai tame nusikaltimo nėra.
Aš panašiai save drąsinu - kol ateis man eilė skiepytis visa rizikos grupė jau bus ištestavę vakciną
menten 2021-01-13 16:51
niekas net netyrė. Vienas iš jų netgi turi poveikį žiurkių vaisingumui, bet klinikiniai tyrimai vis tiek neatlikti. Čia įprasta praktika, kai nėra nerimą keliančių duomenų (juo labiau, kad COVID vakcina vaisingumo gyvūnėliams neveikia). Bet vis tiek išlįs agresyvus diletantas ir užsipuolęs profesorių išvadins "egzpertu"
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Kodėl dar neaišku, kiek žmonių reikia paskiepyti nuo Covid-19, siekiant įgyti visuotinį imunitetą? (Video)