Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
Anonymous 2008-09-21 16:06
Sakyciau, jog neverta del to lb parintis. Musu kunus be perstojo skrodzia ivairiausi spinduliai tiek is zemes pavirsiaus, tiek is kosmoso. Ir kosminiai spinduliai yra nepalyginamai galingesni ir intensyvesni uz jusu vargsu mobiliaku skleidziamas radijo bangas.
Net ir veikiama tkio spinduliu "kokteilio" zmonija vis dar gyva ir gali kokybiskai daugintis
Anonymous 2008-09-21 16:19
Nerimta...
Anonymous 2008-09-21 16:50
"kuris pokalbio režimu veikė 1 valandą"
Įdomu kas kišenėje laiko telefoną kalbėdamas.
Anonymous 2008-09-21 17:06
Dabar su laisvų rankų įrangą labai daug vaikštančių. Iš jų didžioji dalis kai kalba mobiliaką kišenėj laiko.
Anonymous 2008-09-21 17:10
Tagi pokalbio režimas ne tas pats kas kalbėti telefonu, o tai yra kai telefonas tiesiog įjungtas ir "gaudo ryšį". Įjungus telefoną yra pasirinkimas (bent pas SE) ar įprastu režimu (pokalbio) ar skrydžio.
Booster 2008-09-21 17:37
Po kokiu metu mokslininkai nustatys kad mobile phone sukelia vezi ? Seniau mano dede turejo bloga iproti nesioti mob tel prisekta prie virves ir ant kaklo - negerai jausdavosi paskui nusieme ir nesiojo kiseneje sveikata pagerejo .
Nightbringer 2008-09-21 18:47
Žodžiu eilinis tyrimas įrode tai ką laudis yra seniai įrodžius ,,Kas per daug, tas nesveika" ir tai, kad šais laikais viskas yra nesveika...
ligonis 2008-09-21 18:56
nezinau ar girdejas apie toki dalyka kaip semes magnetinis laukas ar atmosfera. kurie gan sekmingai visus tuos kosminius spindulius sugeria/atmusa. ir tikrai telefonas laikosmas kisenei turi daug didesni poveiki nei tie spinduliai apie kuriuos tu cia kalbi. paprasta fizika.
tvset 2008-09-21 19:15
kad mob.tel daro poveiki zmogaus organizmui, jau seniai pastebeta, taciau pokolkas rimtai niekas to poweikio neiwertino....gaila...........
Anonymous 2008-09-21 19:33
O nematai, kad prie tu visu kitu bangu zmonija ir aplamai visa gyvoji gamta prisitaikymui turetu milijardus metu? O cia juktais dar nesenai naudojami dalykai ir tikrai turi daug didesni poveiki negu tos kitos bangos...
Anonymous 2008-09-21 20:14
Nezinau kaip tu isivaizduoji ta magnetini lauka, bet paskaicius tavo posta susidaro ivaizdis,jog tu magnetini lauka isivaizduoji kaip niekam nelaidzia svino siena.
Magnetinis laukas stabdo/absorbuoja tik kai kurias bangas, didziaja dali iskreipia/pakeicia sklidimo trajektorija, bet nesulaiko ju nuo zemes pavirsiaus apsvitinimo.
Anonymous 2008-09-21 20:17
O tu nemanai kad visus tuos milijardus metu zmonija jau buvo svitinama radijo bangomis, kurias ir skleidzia mob. telefonai? Nemanai kad kosmose radijo bangu pilna ir jas skleidzia n+ objektu?
kiesza 2008-09-21 21:02
tik perskaites straipsny iskart istraukiau tel. is kisenes ir numeciau toliau ant sofos D :
Smėlis 2008-09-21 21:11
kontrolinis mėginys irgi buvo tų pačių spindulių veikiamas, tačiau nesureagavo.
asmeniškai esu tikras, kad mobilus telefonas kenkia. jau vien tai kaip įkaista ausis ilgiau juo kalbant šį tą rodo. nuo paprasto telefono taip nebūna. žinau, nes per dieną kartais tenka nemažai naudoti ir vieną, ir kitą.
Anonymous 2008-09-21 21:43
Ausis kaista todel, kad telefona ilgai prispaudes laikai ,nes radijo bangos, kurioms dabar bandai suversti kalte, silumos neskleidzia.
Nebent cia veikia kazkokios nezinomos bangos, kurios ir sukelia lasteliu oksidacija, spermos pablogejima, vezi, apokalipse ir t.t.
tvset 2008-09-21 21:55
telefonas veikia kaip dirgiklis.... t.y. nuo sukelemu radijo bangu - berots - atskiros kuno dalys (t.y. lasteles) pradeda siust kitokius signalus i smegenis, o sios dar kitokius (jau pakitusius) atgal toms dalims (t.y. lastelems)....... nuo to ir dirginamas kunas, ko pasekoje issivysto rimtesnes problemos ir t.t.
P.S. sorry jei nesuprantamai parasiau...sunku man su lietuviu, o tuo labiau su minciu reiskimu... ........
Smėlis 2008-09-21 22:04
Anonymous 2008-09-21 22:06
Lasteles siustu signalus i smegenis tik tuo atveju, jei jos tikrai oksiduotusi, ka ir bandom issiaiskint. Tiesiog patyrusios radijo bangu spinduliavima, smegenys jokiu signalu negautu, nes zmogaus kunas, kiek man zinoma, dar neturi radijo bangu receptoriu.
sz520qm 2008-09-22 12:13
Jokių signalų ląstelės nesiuntinėja. Jei ne neuronai, neturi kaip siųsti. Veikimo principas toks: kai mobilusis telefonas veikia kaip siųstuvas (kaip imtuvas jis veikia NUOLAT, kai tik būna įjungtas), pradeda galingai išspinduliuoti radijo bangas (850MHz priklauso ultra high freq. diapazonui). Kai to dažnio bangos pasiekia žmogaus kūno ląsteles, jos dalinai sutrukdo tų ląstelių biocheminius procesus (metaboliką ir pan.). Biomolekulės sugeria pilnai ar dalinai 850MHz dažnio bangas ir tada jau gali būti bet kas: molekulė įgauna daugiau vibracinės, elektroninės, sukimosi ar transliacijos energijos. Jei, tarkim, kažkuriame molekuliniame ryšyje susidaro per didelė vibracija, nutrūxta rušys ir susidaro dvi naujos molekulės, kurios paprastai būna labai reaktyvios ir vadinamos laisvaisiais radikalais. Jie kiekvienam biologiniam organizmui yra pavojingi, nes visur, kur nereikia, jungiasi ir suvelia visus procesus. Šie radikalai gali kenkti ir ląstelės genetinei informacijai ir taip suformuoti vėžines ląsteles.
Kodėl negalima konkrečiai įvardinti veikia ar neveikia tas ir tas dalis tokie ir tokie spinduliai? Todėl, kad biomolekulių yra tūkstančiai, o skirtingi diapazonai jas skirtingai veikia. Galima tik kažkiek nuspėti kaip ir kiek fotonų sugers tam tikra molekulė, netyrus konkrečiai molekulės sąveikos su EM bangom. Tačiau ir tai nepasakys, kurioj vietoj ir kada prisijungs susidaręs radikalas ląstelėje. Tai statistinis o ne deterministinis procesas.
Dėl atmosferos, tai joje yra irgi pakankamai daug ir skirtingų molekulių, kurios daugumą žmogui kenksmingo EM spektro nukenksmina (Žemės atmosfera apsaugo nuo Saulės/kosminės radiacijos. Girdėjote?) tokiu pačiu principu.
Kas esate daugiau kompetetingas šioje srityje, pataisykite (jei reikia) mane.
Tačiau man užkliuvo tai, kad tiriama buvo sperma, o cituojama, kad kenkiama lytinėms liaukoms. Tai du skirtingi dalykai.
Nerkashis 2008-09-22 17:03
Na lytinės liaukos gamina spermą. O prastas gamintojas - prastą produktą gamina.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Mobilieji telefonai kenkia spermatozoidams