Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
Anonymous 2007-07-18 15:03
Na, nemanau, kad tai neispudingas irenginys. Tegul jis ir nesilygina dydziais su vis darn nepaleidziamu CERN gigantu, taciau reiktu zvelgt is kitos puses - kiek tokiu irenginiu yra ant svieto? trubut nei vienos rankos visu pirstu neprireiktu. Beje, amerikieciai - vejami didybes manijos (tipo, kad rodytu pasauliui, jog jie moksle daugiau pasiekia) planuoja statyti dar didesni daleliu greitintuva nei CERN.
PS visai smagus zaidimukas
Vytautas 2007-07-18 15:15
Visiškai sutinku - tiek CERN, tiek ir amerikiečių analogas () vis dar neveikiantys ir kol kas neaišku kiek ir kokios bus iš to naudos. O ši laboratorija puikiai veikianti, nors ir kuklesnių galimybių.
Kaip sako patarlė - "geriau žvirblis rankoj, nei jautis laukuose"
O amerikiečiai ne tik didybės manijos vedami nori statyti - jiems neramu paleisti pirmaujančias pozicijas fizikos mokslo srityje...
enzim 2008-01-13 20:13
Britai šaunuoliai, svarbu ne dydis, o kaip efektyviai prietaisas panaudojamas. Ušteks fizikams džiaugtis savo barškučiais, dabar visi gamtos mokslai padarys milžinišką šuolį. Ko jūs ant tų amerikonų taip pasikėlę, džiaugtis reikia, kad mokslui pinigai skiriami. Kas lankot šią svetainę, turit žinot, kad amerikonų greitintuvo koncepcija visa galva aukštesnė už europiečių, kurių aparatas paseno dar nepastatytas.
Redakcija 2008-01-13 20:23
Gal galima detaliau paaiškinti, kuo amerikietiška koncepcija pranašesnė už europiečių? Mes, prisipažinsim, jau nebesuspėjam susekti visų įvykių
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Mokslininkų svajonė - Anglijoje pradėjęs veikti naujas sinchrotronas