[ŽT] NATO skelbia ultimatumą Vokietijai: kas nutiko  ()

Stoltenbergas priminė Vokietijai, kokios turėtų būti gynybos išlaidos.© Magnus Fröderberg (CC BY 2.5 DK) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Norges_statsminister_Jens_Stoltenberg_talar_vid_Nordiska_radets_session_2010.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

NATO skelbia ultimatumą Vokietijai. Šalis turėtų padidinti gynybos išlaidas bent iki 2 % BVP. Tai yra NATO reikalavimas.

Tai interviu Vokietijos žiniasklaidos grupei „Funke“ pareiškė NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas, informuoja Censor.NET, remdamasis „RBC-Ukraine“.

[Mažiausia kaina!] Net 1250€ pigiau žvėriukas iš „Lenovo“: Ryzen AMD R5 6600 CPU, 16+512GB, 16 colių 2.5K ekranas ir kt. (Video, „Lenovo ThinkBook 16+“)
5665 1

Iš Vokietijos

Nuostabiai gera kaina

Ribotas kiekis

Aukščiausių parametrų ir kokybės PC

Išsamiau

„Šaltojo karo metu, kai valdžioje buvo Konradas Adenaueris ir Willy Brandtas, išlaidos gynybai siekė 3–4 procentus BVP“, – sakė jis.

Stoltenbergas prisiminė, kad liepos mėnesį Vilniuje vykusiame NATO viršūnių susitikime buvo priimtas sprendimas, pagal kurį minimali išlaidų gynybai suma yra 2 % BVP.

 

„Aš pats daug metų vadovavau vyriausybei (Norvegijos vyriausybei – Red.) ir žinau, kaip sunku skirti daugiau pinigų gynybai, kai būtinos ir didesnės išlaidos sveikatos apsaugai, švietimui ar infrastruktūrai. Bet kai įtampa didėja, išlaidos gynybai turi būti didinamos“, – pabrėžė NATO generalinis sekretorius.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(50)
(0)
(50)

Komentarai ()