[ŽT] Neįtikėtinas video. Kadyrovas pirmą kartą „po komos“ skelbia naują įrašą  ()

„Telegram“ kanale Čečėnijos vadovas paskelbė vaizdo įrašą, kuriame jis vaikšto per lietų. Jis pataria „sutvarkyti savo mintis“ tiems, kurie „negali atskirti tiesos nuo melo“.© NEXTA (stop kadras) | https://twitter.com/nexta_tv/status/1703388991192486363

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Žiniasklaidoje pasirodžius pranešimams apie Čečėnijos Respublikos vadovo Ramzano Kadyrovo sveikatos problemas, internete pasirodė jo pasivaikščiojimo vaizdo įrašas. Filmuota medžiaga buvo paskelbta jo oficialiame „Telegram“ kanale rugsėjo 17 d.

„Visiems, kurie internete negali atskirti tiesos nuo melo, labai patariu pasivaikščioti gryname ore, susitvarkyti mintis. Lietus nuostabiai atgaivina“, – rašo Kadyrovas.

Puikus monitorius darbui ir laisvalaikiui, ir dar už ekstremaliai mažą kainą? Taip! Taip būna (Foto, „KTC H24T09P“ apžvalga)
3468 2

KTC monitorių asortimentas darosi itin platus - gamintojas siūlo tiek aukščiausios klasės, tiek visai nebrangių modelių. Šalia anksčiau testuotų profesionalaus lygio gaminių, šį kartą mums į rankas bandymams pateko ekonominės klasės modelis KTC H24T09P.

Išsamiau

Vaizdo įraše Ramzanas Kadyrovas vaikšto per lietų ir pataria sportuoti. Iš vaizdo įrašo neįmanoma nustatyti filmavimo vietos ar datos.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(2)
(19)
(-17)

Komentarai ()