Sprigtas Lukašenkai. Skelbiama, kas perima „Wagner“  ()

Likusiems Jevgenijaus Prigožino „vagneriečiams“ suvilioti Rusijos Federacija sukūrė naują privačią karinę įmonę.© RG72 (CC BY-SA 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Wagner-tereno_en_la_%C4%88ervi%C5%9Deva_tombejo_10.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ją tiesiogiai prižiūrės Rusijos Federacijos gynybos ministerija, o jai tikriausiai vadovaus generolas Sergejus Surovikinas.

Nacionalinio pasipriešinimo centras praneša, kad Rusijos Federacijos gynybos ministerija siunčia savo atstovus į Baltarusiją ir Afrikos šalis, ypač Alžyrą, Malį ir Sudaną, siekdama įtikinti daugiau vagneriečių pasirašyti sutartį su nauja privačia ​​karine įmone. Pirminiais duomenimis, atsakingas už misiją buvo paskirtas buvęs Rusijos oro ir kosmoso pajėgų vadas Sergejus Surovikinas.

Puikus monitorius darbui ir laisvalaikiui, ir dar už ekstremaliai mažą kainą? Taip! Taip būna (Foto, „KTC H24T09P“ apžvalga)
3447 2

KTC monitorių asortimentas darosi itin platus - gamintojas siūlo tiek aukščiausios klasės, tiek visai nebrangių modelių. Šalia anksčiau testuotų profesionalaus lygio gaminių, šį kartą mums į rankas bandymams pateko ekonominės klasės modelis KTC H24T09P.

Išsamiau

„Konkurencija tarp Aleksandro Lukašenkos „HardService“ ir naujosios Rusijos bendrovės, vadovaujamo Rusijos Federacijos Gynybos ministerijos, tęsiasi dėl žmogiškųjų išteklių“.

 

Buvęs Rusijos oro ir kosmoso pajėgų vadas Surovikinas, atleistas dėl ryšių su „Wagner“, esą vadovauja Nepriklausomų Valstybių Sandraugos gynybos ministrų tarybos Oro gynybos koordinavimo komitetui.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(9)
(3)
(6)

Komentarai ()