[ŽT] Jie to nesitikėjo. Numuštas Ukrainos dronas rusams pateikė „netikėtą staigmeną“ (Foto)  ()

Sekmadienį, rugsėjo 17 d., Rusijoje netoli Voronežo nutupdytas dronas, panašus į naują ukrainiečių „Rubaka“.© 128th Zakarpattia Mountain Assault Brigade (CC BY 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:UA_EDM4S_anti-drone_rifle_01.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos gynybos ministerija pranešė, kad dronas prie Voronežo nutupdytas 9:40 ryte. Tam panaudotos elektroninės karybos priemonės.

Rusijos puslapis SHOT paskelbė išsamesnę informaciją apie incidentą. Žurnalistai rašo, kad rusų oro gynybos pajėgos nutupdė droną netoli autobusų stotelės.

Puikus monitorius darbui ir laisvalaikiui, ir dar už ekstremaliai mažą kainą? Taip! Taip būna (Foto, „KTC H24T09P“ apžvalga)
3447 2

KTC monitorių asortimentas darosi itin platus - gamintojas siūlo tiek aukščiausios klasės, tiek visai nebrangių modelių. Šalia anksčiau testuotų profesionalaus lygio gaminių, šį kartą mums į rankas bandymams pateko ekonominės klasės modelis KTC H24T09P.

Išsamiau

SHOT paskelbė drono nuotraukas:

Pirmadienio rytą, rugsėjo 18 d., SHOT rašė, kad dronas turėjo užtaisą ir sprogo, kai jį apžiūrėjo Rusijos nacionalinė gvardijos specialistai. Pirminiais duomenimis, per sprogimą niekas nenukentėjo.

 

Rusijoje nutupdytas dronas savo konstrukcija, sparnų forma ir sraigto vieta primena Ukrainos droną-kamikadzę „Rubaka“. Tai - gana jaunas ginklas, apie kurį Ukraina papasakojo tik vasarą.

(73)
(5)
(68)

Komentarai ()

Susijusios žymos: