„Kaip mūsų neužvertė?!“ Rusus tiesiog nušlavė JDAM bomba (Video)  ()

Rusijos kariai paskelbė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotos pirmosios minutės po to, kai JDAM bombos krito okupuotame Svetlodarske.© Ekrano nuotrauka

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos gynybos pajėgos dviem JDAM bombomis smogė Rusijos karių pozicijoms okupuotame Svetlodarske, esančiame 20 km į pietus nuo Bachmuto.

Ukrainos dronas nufilmavo smūgį. Netrukus rusai pasidalino po kelių minučių filmuotu vaizdo įrašu. Abu vaizdo įrašai pasiekiami „Telegram“ kanale „Ukraina 365“:

[Mažiausia kaina!] Net 1250€ pigiau žvėriukas iš „Lenovo“: Ryzen AMD R5 6600 CPU, 16+512GB, 16 colių 2.5K ekranas ir kt. (Video, „Lenovo ThinkBook 16+“)
5665 1

Iš Vokietijos

Nuostabiai gera kaina

Ribotas kiekis

Aukščiausių parametrų ir kokybės PC

Išsamiau

Kremliaus propaganda meluoja, kad smūgis pataikė į civilinį taikinį, tačiau vaizdo įrašą iš smūgio vietos filmuoja rusų okupantas. Sprendžiant iš jo žodžių, jis ir jo kolegos buvo atakuotame pastate arba šalia jo. Jis taip pat skundžiasi, kad dėl išpuolio jie prarado savo transporto priemones.

 

„Kaip, po velnių, mūsų ten neužvertė? Einam pėsčiomis. Mašinas sudaužė“, - vaizdo įraše pasakoja Rusijos karys.

Fone girdėti šūksniai: „Ar yra 200? Ar yra 300?“ Taip rusai (ir ukrainiečiai) atitinkamai vadina žuvusius ir sužeistuosius.

(33)
(0)
(33)

Komentarai ()

Susijusios žymos: