[ŽT] Krenta dronai. Laukiama smūgio į Krymą. Evakuojami visi policijos pareigūnai  ()

Oro antskrydžio metu buvo evakuoti Rusijos Federacijos Sevastopolio okupacinės „policijos“ pastato gyventojai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Sevastopolyje, baiminantis „raketos pavojaus“, buvo išvaryti visi miesto „Vidaus reikalų ministerijos“ darbuotojai, o dieną prieš užgrobtame Sevastopolyje dėl raketų pavojaus absoliučiai visi vietinės vadinamosios „vidaus reikalų ministerijos“ darbuotojai buvo evakuoti, praneša TG kanalas „Astra“.

Neteisėtas aneksuoto Sevastopolio „gubernatorius“ Michailas Razvozžajevas pranešė apie oro antskrydžio perspėjimą ir po kurio laiko pasakė, kad drono nuolaužos nukrito „ant gyvenamojo namo stogo“.

Tuo pat metu Rusijos šaltiniai rašo, kad į miestą skrido raketos. Rusijos oro gynyba esą numušė viską, tačiau viena iš jų apgadino net keturias Rusijos kariškių transporto priemones, kurios dalyvavo vadinamojoje „specialiojoje operacijoje“.

 

Remiantis žiniasklaidos pranešimais, per aliarmą iš Vidaus reikalų ministerijos pastato Sevastopolyje buvo evakuoti visi policijos pareigūnai. Taip pat pranešama, kad Inženernaja gatvėje nukritusio orlaivio nuolaužos apgadino elektros liniją.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(35)
(1)
(34)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: