[ŽT] „Naujas puolimas. Smogia daugybė puolimo grupių. Metami šarvuočiai.“ Generolas Syrskis skelbia netikėtą žinią  ()

Rusijos kariuomenė atnaujino puolimą dar viena kryptimi.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

RF ginkluotuosios pajėgos suaktyvėjo  ne tik Avdijivkos srityje, bet ir Lymano kryptimi. Ten rusai, atsigavę per pastaruosius 2 mėnesius, taip pat vėl bando pradėti puolimą.

Apie tai kalbėjo Ukrainos ginkluotųjų pajėgų sausumos pajėgų vadas generolas pulkininkas Oleksandras Syrskis, praneša Dialog.UA.

Generolo pulkininko teigimu, pagrindinis Rusijos ginkluotųjų pajėgų vadovybės tikslas šioje srityje – apsupti Kupjanską ir pasiekti Oskolo upės krantą, siekiant ten įsitvirtinti. Aktyviai bandoma tai padaryti, bet rusams nesiseka.

Kiekvieną dieną priešas, pasitelkęs šarvuotas mašinas, įvykdo daugybę puolimo grupių atakų ir vykdo tankią minosvaidžių bei artilerijos ugnį į mūsų pozicijas“, – sakė Syrskis.

 

Jis patikino, kad Ukrainos ginkluotosios pajėgos šioje fronto dalyje puikiai žino rusų planus ir patikimai laiko frontą.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(167)
(6)
(161)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: