„Būtent Amerika turi stoti į karą.“ Vieno Ukrainos regiono atkovoti neįmanoma  ()

Karo ekspertas Piotras Černikas kalbėjo apie galimybę išlaisvinti Donbasą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Piotras Černikas įsitikinęs, kad labiausiai tikėtinas scenarijus, kuris dabar yra įmanomas, yra karo pasiekimas iki senosios demarkacijos linijos ir prieiga prie sąlyginio naujojo susitarimo „Minskas-4“. Jis sako, kad išeities taškas gali būti 2022 m. vasario 24 d.

Apie tai TSN.ua tinklalapio komentare kalbėjo karo ekspertas Piotras Černikas.

Karinėmis priemonėmis Donbaso užimti neįmanoma

„Nesuprantu, kaip karine jėga pralaužti Donbasą. Kariniu požiūriu tai neįmanoma. Jei rusai išlaiko stabilią kontrolę, jie išlaiko savo žmogiškuosius išteklius, o jie vis dar yra gana dideli. Pateiksiu konkretų pavyzdį: Avdijivka. O Doneckas yra žymiai didesnis už Avdijivką“, – sako Černikas.

Anot jo, nežinoma, kaip pervažiuoti šį „betoną“ (rusų įtvitinimus) nenužudžius 200 000 žmonių ar nepanaudojus sunkių „betoną pramušančių“ bombų. Tokių bombų yra JAV. Tai visų pirma GBU-57, kuris sveria šešias tonas, arba GBU-43, sverianti 13 tonų.

 

„Tačiau jos numetamos iš sunkiųjų bombonešių, tokių kaip B-52 ar B-2 „Spirit“. Būtent Amerika turi stoti į karą. Neįsivaizduoju to“, – sakė Černikas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(27)
(3)
(24)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()