„Smogė iš abiejų pusių.“ Rusai pakraupę, armija traukiasi. Skelbia didžiulį pralaimėjimą  ()

Z-kanalas atskleidė mūšio prie Krynkų detales.


Karas Ukrainoje
Karas Ukrainoje
© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=678456801134068&set=pb.100069092624537.-2207520000&type=3

Visi šio ciklo įrašai

  • 2023-11-20 „Smogė iš abiejų pusių.“ Rusai pakraupę, armija traukiasi. Skelbia didžiulį pralaimėjimą  ()

Su Rusijos ginkluotosiomis pajėgomis susijęs Rusijos Z-kanalas „VDV už sąžiningumą ir Teisingumą“ (rus. „ВДВ за Честность и Справедливость“) patvirtino informaciją apie Rusijos dalinių pabėgimą iš Krynkų kaimo Chersono srities kairiojo kranto dalyje.

Išsamią informaciją apie pabėgimą jis paskelbė lapkričio 19 d., praneša Dialog.UA.

Rusijos propagandistas Romanovas pirmasis pranešė apie Rusijos ginkluotųjų pajėgų atsitraukimą iš po Krynkų, pavadinęs manevrus „persigrupavimu“.

Už mažiausias kainas puikios kokybės lazeriniai nivelyrai: 16 linijų, 2 baterijos, pulteliai ir net APP - fantastiški daiktai remonto ir statybų darbams
4279 1

Mažiausia kaina!

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

Labai gausios pakuotės - papildomi priedai, laikikliai, stovai + 2 baterijos!

16 linijų, žalios spalvos 520nm lazeriai

Valdomi su mygtukais, pulteliu ir APP

Išsamiau

Iš tikrųjų tai buvo su vadovybe nesuderintas pabėgimas, kurį patvirtino Rusijos oro desantininkai. Jų duomenimis, savo pozicijas paliko Rusijos ginkluotųjų pajėgų 104-osios oro desanto divizijos 328-ojo pulko kariai.

„328-asis desanto šturmo pulkas iš 104-osios desantinės šturmo divizijos, kuris buvo suformuotas visai neseniai, be kovos paliko savo pozicijas netoli Krynkų gyvenvietės ir pasitraukė... Tiek chocholų, tiek mūsų artilerija, kuri kažkodėl labai dažnai klydo koordinatėse ir šaudė į savus, nuolat veikė pulko pozicijas. Čia vaikinai neatlaikė ugnies iš abiejų pusių ir pasitraukė... Ugnies krikštas nebuvo labai sėkmingas“, - rašė rusų Z-kanalas.

 

Jis patikina, kad Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų vadovybėje šiuo metu garsiai vyksta procedūros dėl karių pabėgimo.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(62)
(2)
(60)

Komentarai ()

Susijusios žymos: