„Kodėl ne apie tai kalbate?“ Erdoganas piktas. Sviedžia kaltinimus. Kas vyksta (Video)  (1)

Turkijos prezidentas taip pat pažadėjo kreiptis į tarptautines institucijas.© DW на русском (Stop kadras) | https://www.youtube.com/watch?v=VNgqWK8u5Tw

Turkijos prezidentas Recepas Erdoganas apkaltino Vakarus „kryžiuočių imperializmu“ dėl Vakarų šalių pozicijos Izraelio ir „Hamas“ karo atžvilgiu. Tokį pareiškimą jis pasakė Turkijos nacionalinės studentų sąjungos suvažiavime iškart po grįžimo iš Vokietijos.

R. T. Erdoganas piktinasi, kad Vakarai tariamai ignoruoja „palestiniečių genocidą“ Gazoje.

[Čekija] Tūkstančiai pirkimų, tobulas įvertinimas ir fantastiškos kainos lauko LED šviestuvai (Video, „Somoreal“)
4145

Nuostabiai gera kaina

Iš Čekijos sandėlio

Masiškai perkamas ir su tobulu pirkėjų įvertinimu

Ypatingai funkcionalus

Išsamiau

„Pažiūrėkite, visas Vakarų pasaulis yra kartu su imperialistine kryžiuočių struktūra. Jie niekuo nesiskiria. Deja, mes tai matėme praėjusį vakarą per mano vizitą [Berlyne]. Mačiau tai [Vokietijos] prezidento ir kitų asmenyse. Jie sako: „Kad spalio 7 d. „Hamas“ ataka [prieš Izraelį] sukėlė tokią situaciją. Žinoma, o aš jiems sakiau, kad Izraelis [Gazoje] šiuo metu nužudė 13 tūkstančių vaikų, moterų ir pagyvenusių žmonių. Kodėl ne apie tai kalbate?“ – piktinosi R. T. Erdoganas.

 

Turkijos vadovas taip pat sakė, kad ragino Vokietiją padėti išlaisvinti palestiniečius, laikomus Izraelio kalėjimuose. Erdogano teigimu, jų yra apie 10 tūkst.

„Vokietija, ženkite žingsnį, kad juos išlaisvintumėte, o mes dėsime pastangas prieš tuos [įkaitus], kurie yra „Hamas“ rankose“, – sakė jis.

Turkijos prezidentas taip pat pažadėjo kreiptis į tarptautines institucijas dėl „genocido Gazos ruože“.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(6)
(19)
(-13)

Komentarai (1)