[ŽT] Galingi įvykiai Rusijoje. „Partizaninis karas pasiekė profesinį lygį“ (Video)  ()

„Rusijoje prasidėjo vadinamasis partizaninis karas.“© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=691228726523542&set=pb.100069092624537.-2207520000&type=3

Lapkričio 18 d., 30 kilometrų nuo Maskvos, įvyko sabotažas – buvo susprogdintas kurą gabenęs traukinys. Ukrainos ginkluotųjų pajėgų pulkininkas, lakūnas bandytojas Romanas Svitanas mano, kad tai pogrindžio darbas, rašo „24 kanalas“.

Rusijoje prasidėjo vadinamasis partizaninis karas, karas prieš tiekimo grandines. Partizanai pasiekė profesinį lygį. Geležinkelio bėgiai yra logistikos tiltas, kuriuo degalai siunčiami į priekį, dyzelinas bakams ir kt. Teisingi, kompetentingi sprendimai ir veiksmai“, – pabrėžė atsargos pulkininkas.

[Black Friday] Banggood skelbia didžiausio metų išpardavimo pradžią. Milžiniškos nuolaidos, kuponai ir daug visko
2480 1

Black Friday išpardavimas

Specialūs kuponai ir nuolaidos

Milžiniška pasiūla ir geriausi pasiūlymai šiais metais

Išsamiau

Internete pasirodė ir vaizdo įrašai apie gaisrą karo ligoninėje Valuikuose. Ji sudegė iki žemės.

„Pastaruoju metu į Kupjanską buvo perkelta daug atsargų, tai siejama ne tiek su rusų puolimais, kiek su Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kontratakomis. Atstumas nuo Kupjansko iki Valuikų yra apie 80 kilometrų, tad ten galėjo suveikti raketa HIMARS“, – sakė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų pulkininkas.

 

 

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(118)
(4)
(114)

Komentarai ()

Susijusios žymos: