„Turbulencija“ nevyksta. „Visi žiūri į Patruševą.“ Skelbiama netikėta versija  (1)

Buvęs FSB pulkininkas pateikė netikėtą „regento“ versiją.© Diplomatrutube (Stop kadras) | https://www.youtube.com/watch?v=Jq6j42p-q7w

Informacija apie tariamą diktatoriaus Vladimiro Putino mirtį yra naudinga kai kuriems jo aplinkos žmonėms, sakė buvęs FSB pulkininkas ir dabartinis opozicinis Rusijos politikas Genadijus Gudkovas.

Mirus Kremliaus savininkui Rusijos Federacijoje, viskas tuoj pat pasikeis, pabrėžė jis „Mi - Ukraina“ eteryje.

Buvęs FSB pulkininkas mano, kad mirusio Putino samprata „nėra bloga – ji griauna Putino įvaizdį, jį silpnina“. Tačiau, kita vertus, jei tokia informacija skleidžiama, tai ji naudinga „kažkam labai stipriam ir įtakingam, galinčiam ginčytis su Putinu“.

[Čekija] Tūkstančiai pirkimų, tobulas įvertinimas ir fantastiškos kainos lauko LED šviestuvai (Video, „Somoreal“)
4145

Nuostabiai gera kaina

Iš Čekijos sandėlio

Masiškai perkamas ir su tobulu pirkėjų įvertinimu

Ypatingai funkcionalus

Išsamiau

Kartu jis neatmetė galimybės, kad tokia situacija yra naudinga asmeniui, kuris laikomas „Putino regentu“. Rusijos opozicionierius paaiškino, kas tai galėtų būti: „Visi žiūri į Patruševą“.

Kita vertus, tai gali būti ir „Rosneft“ vadovo Igorio Sečino susidomėjimas – jis, jo nuomone, ne mažiau įtakingas. Tačiau šiuo metu, pagal visus požymius, Kremliaus valdovas vis dar gyvas, pažymėjo Rusijos opozicionierius.

 

Jei būtų kitaip, „tai sukeltų siaubingą neramumą viršutiniuose valdžios sluoksniuose“. O ši „turbulencija“ nevyksta: nėra „kivirčų, susitarimų, represijų, areštų“, – pridūrė Gudkovas.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(20)
(22)
(-2)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: