[ŽT] Z-kanaluose „zrada“. „Situacija slepiama.“ Ukraina pajudėjo (Žemėlapis)  ()

Ukrainos ginkluotosios pajėgos pajudėjo į vakarus.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Krynkų kaime, Chersono srityje, Ukrainos placdarmas išsiplėtė. Yra informacijos, kad Ukrainos ginkluotosios pajėgos pajudėjo į vakarus.

Tai vasario 2 dieną paskelbė Rusijos Z-karo korespondentas Romanovas, praneša Dialog.UA.

„Priešas pajudėjo į vakarus“, – rašė Romanovas.

Po dienos jis parodė žemėlapį, kuriame matyti, kad gynybos pajėgos pajudėjo apie 300 metrų į vakarus.

Jo pareiškimas sukėlė tikrą zradą Z-kanaluose. Nemažai propagandistų ėmė jį kaltinti melu ir Rusijos Federacijos okupacinės kariuomenės „diskreditavimu“, į tai reaguodamas Romanovas nuvyko į Rusijos ginkluotųjų pajėgų generalinį štabą Maskvoje, kad praneštų „apgautai“ kariuomenės vadovybei realią ir bjaurią situaciją fronte.

 

„Vietinė vadovybė slepia tikrąją situaciją nuo generalinio štabo, kad tas pats generalinis štabas jos nenubaustų. Generalinis štabas savo ruožtu neturėdamas objektyvios informacijos apie realią situaciją, planus kuria atitrūkęs nuo realybės. Priešas Krynkuose tikrai pasistūmėjo į priekį ir, kaip ir praeitą kartą, turiu visus jo buvimo taškus, įskaitant dviejų aukštų pastatą“, – savo veiksmą paaiškino Z-karo korespondentas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(120)
(4)
(116)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: