„Apple“ sumokės 1 000 000 dolerių. „Pabandyti gali kiekvienas“  ()

Bendrovė „Apple“ siūlo didžiulį piniginį atlygį – milijoną JAV dolerių – tam, kuris sugebės išspręsti užduotį.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pastaraisiais mėnesiais daug kalbama apie „Apple Intelligence“. Daugelis „iPhone“ naudotojų nekantriai laukia programinės įrangos atnaujinimo, kuris, technologijų milžinės teigimu, atvers įrenginiui „naują galimybių pasaulį“. Naujosios dirbtinio intelekto funkcijos pagerins el. laiškus, žinutes ir nuotraukas, taip pat bus įdiegtas dirbtinio intelekto rašymo įrankis ir garso transkripcija. „Apple“ yra gana garsiai pareiškusi apie savo dirbtinio intelekto sistemos galimybes, ypač apie jos saugumą. Bendrovė teigia, kad „Apple Intelligence“ „neleis niekam kitam prieiti prie asmeninių vartotojų duomenų – net ir patiems „Apple“.

Bendrovė aiškina, kad dirbtinio intelekto sistema „sukurta taip, kad kiekviename žingsnyje būtų apsaugotas privatumas“, ir nors sistema „žino“ jūsų asmeninę informaciją, nieko su ja nedaro. Bendrovė taip pasitiki savo saugumo sistema ir „Private Cloud Compute“ (PCC) technologija, kad pasiūlė 1 milijoną JAV dolerių tam, kas sugebės ją nulaužti.

Monitorius, kuriam sunku atsispirti: Tiesiog super geras vaizdo parametrų, patogumo ir kainos derinys (AOC Q27B3CF2 apžvalga)
5582 1

Šį kartą testuojame monitorių AOC Q27B3CF2: „Quad HD“ raiška, itin spartus reakcijos laikas, tiesiog kokybiškas vaizdas, patogus ir lengvas - o kaina tokia, kad vargu ar bežiūrėsite į brangesnius konkurentus...

Išsamiau

„Apple“ aiškina, kad ši „revoliucinė sistema“ buvo sukurta specialiai dirbtinio intelekto apdorojimui. Šie serveriai priims ir sutvarkys naudotojų užklausas, jei jos bus pernelyg sudėtingos, kad įrenginys galėtų jas apdoroti pats, o kai viskas bus atlikta, šie duomenys bus nedelsiant ištrinti.

Pati technologijų bendrovė net negali prieiti prie duomenų, siunčiamų į PCC, kuri sukurta naudojant „apsaugotą operacinę sistemą, skirtą privatumui užtikrinti“.

Šią technologiją „Apple“ apibūdina kaip „pažangiausią kada nors dirbtinio intelekto debesyje naudotą saugumo operacinę sistemą“.

Milijono dolerių prizas

 

Spalio 24 d. „Apple“ paskelbė, kad oficialiai pradėjo programą, pagal kurią mokės saugumo inžinieriams už įvairių klaidų suradimą.

Didžiausia galima laimėti suma bus 1 mln. dolerių tam, kam pavyks įsilaužti į „Private Cloud Compute“ serverius.

Trečiųjų šalių ekspertai jau išbandė šią sistemą, tačiau dabar į ją įsilaužti gali bandyti kiekvienas. Jei sugebėsite išspręsti šią sudėtingą užduotį, milijonas dolerių atiteks Jums.

Idėja yra ta, kad taip „Apple“ galės „daugiau sužinoti apie PCC ir atlikti nepriklausomus bandymus“, todėl techniškai išprusę žmonės galės pabandyti į ją įsilaužti.

Įsilaužėliams nereikės pradėti visiškai nuo nulio, nes „Apple“ suteikia prieigą prie pagrindinių PCC komponentų išeities kodo, kad žmonės galėtų suprasti programinę įrangą prieš bandydami į ją įsilaužti.

 

Bandantiems įsilaužti taip pat bus pateiktas vadovas ir suteikta prieiga prie „MacOS“ virtualios aplinkos.

250 000 JAV dolerių bus galima gauti, jei paaiškės, kad siunčiant užklausas į privačią debesijos paslaugą galima gauti privačią naudotojų informaciją ar užklausas. Bendrovė „Apple“ taip pat įvertins bet kokią aptiktą problemą. Už jas taip pat gali būti atlyginta iki 150 tūkst. dolerių suma.

Kompanija „Apple“ teigė, kad „net jei rasta problema neatitinka paskelbtos kategorijos“, pažeidžiamumų radę žmonės vis tiek galės užsidirbti pinigų.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: 15min.lt
(6)
(0)
(6)

Komentarai ()

Susijusios žymos: