Eric Schmidt: kaip atrodys internetas po 10 metų?  (13)

Po 10 metų prieigą prie interneto turės didžioji dalis mūsų planetos gyventojų, tačiau už autorinį turinį teks mokėti. Tokią nuomonę išsakė „Google“ direktorių tarybos pirmininkas Ericas Schmidtas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Jo teigimu, po 10 metų neturtingose šalyse interneto skvarba sieks 80-90 %. Schmidtas įsitikinęs, kad tokių rodiklių bus nesunku pasiekti, nes šviesolaidinis kabelis kainuoja ne taip brangiai.

„Turinio perdavimas taps pigesniu ir prieinamu milijardams žmonių“, – mano jis. Be to, turinio kūrėjams teks sukurti naujus autorinių teisių ir savo informacijos apsaugos modelius.

Jis pripažino, jog kažkam tai bus naudinga, o kažkam – ne. „Google“ vadovas mano, kad bet kokius nuostolius bus galima kompensuoti, pavyzdžiui, muzikinėje industrijoje tai daroma koncertų pagalba. „Laikraščiai uždirbs didžiulius pinigus, nes persikels į internetą“, – mano Schmidtas.

Jo nuomone, asmeninis gyvenimas bus saugomas veidų atpažinimo technologijos pagalba, kuri po 10 metų bus plačiai naudojama. „Po 10 metų technologijos veiks tūkstantį kartų sparčiau, o, pavyzdžiui, telefonai bus tūkstantį kartų pigesni“, – įsitikinęs „Google“ vadovas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: IT bazė
(0)
(0)
(0)

Komentarai (13)