„Nepildykite degalų pirmoje degalinės kolonėlėje.“ Ekspertai šokiravo  (2)

Vieniems degalų papildymas yra lengva užduotis, o kitiems – tokia pat sudėtinga, kaip diferencialinės lygtys. Vis dėlto yra keletas gudrybių, kurios galbūt nepalengvins degalų papildymo proceso, bet padės išlaikyti automobilio variklį geresnės būklės.



© ClickerHappy (Free Pixabay license) | https://pixabay.com/photos/petrol-gasoline-diesel-gas-2954372/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Apsilankymas degalinėse nėra labai malonus įvykis daugumos vairuotojų gyvenime dėl degalų kainų ir tam reikalingo laiko. Ir nors ekspertai neatsakys į klausimus, kaip pigiau ir greičiau pasipildyti degalų, jie atskleidžia gudrybę, kuri padės išvengti problemų išvažiavus iš degalinės.

Venkite senų degalinių ir tų, kurios yra greitkeliuose

Kodėl reikėtų vengti senų degalinių? Na, senuose rezervuaruose kaupiasi daug teršalų, kurie, nepaisant filtrų, gali patekti į variklį. Dėl to gali sugesti variklis. Tai neįvyks iš karto išvažiavus iš degalinės, bet kuo dažniau tai darysime, tuo greičiau apsilankysime pas mechaniką.

[Vokietija] Net 22 vnt. ir fantastiškos kainos turistiniai virtuvės reikmenys - ribotas kiekis („TOMSHOO“)
3456 1

Nuostabiai gera kaina

Iš Vokietijos, greitas ir saugus pristatymas

Labai gausus rinkinys, puiki kokybė

Išsamiau

Taip pat nepatartina pildytis degalų degalinėse greitkeliuose. Jų problema ta, kad čia degalai paprastai yra daug brangesni nei tose degalinėse, kurių srautas mažesnis. Pastarosios degalinės turi sumažinti kainas, kad pritrauktų klientų.

Venkite kolonėlių, esančių tiesiai prie įvažiavimo

Taip pat gera praktika degalinėje vengti pirmos kolonėlės. Priežastis gana paprasta: kadangi ji yra arčiausiai, jas dažniausiai naudoja vairuotojai, kurie atvykę į degalinę iš karto sustoja nė negalvodami.

Galite paklausti: kas čia blogo? Na, dažnesnis kuro siurbimas lemia, kad filtruose, žarnose ir vamzdžiuose kaupiasi daugiau nuosėdų. Šios atliekos galiausiai patenka į automobilio degalų baką. Turime nepamiršti, kad šių kolonėlių siurblys veikia nuolat.

 

Rečiau naudojamose kolonėlėse teršalai kaupiasi apatinėje rezervuarų dalyje. Todėl atliekos į mūsų baką, taigi ir į variklį, pateks tik tada, kai pačioje degalinėje esantis rezervuaras jau bus tuščias. Tokiu būdu, rečiau naudojamose degalų kolonėlėse yra mažesnė rizika, kad pildant degalus į automobilio variklį pateks teršalų.

Apibendrinant, venkite senų degalinių, taip pat tų, kurios yra greitkeliuose, o pačiose degalinėse venkite kolonėlių prie įvažiavimo. Kodėl vėliau mokėti mechanikui?

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(3)
(3)
(0)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (2)