Kelių policijai Lietuvoje ketinama leisti vertinti automobilių techninę būklę  (64)

Kelių policijai vėl ketinama suteikti teisę tikrinti automobilių techninę būklę, nepaisant to, kad dar nepasibaigęs dvejų metų periodas, per kurį privaloma atlikti techninę apžiūrą, trečiadienį pranešė susisiekimo viceministras Rimvydas Vaštakas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Tikrinimo periodas yra dveji metai, o šito periodo metu dalis senų automobilių, ypač daugiau nei 10 metų, tampa netinkami eksploatavimui per pusmetį, devynis mėnesius ar metus“, - po Vyriausybės pasitarimo sakė viceministras.

Pasak R.Vaštako, kelių policijai siūloma leisti tikrinti padangų, amortizatorių, stabdžių kokybę, vairo laisvumą, o nustačius, kad būklė nepatenkinama, vairuotojai bus priversti iš naujo atlikti techninę apžiūrą.

„Jei matysis, kad automobilis tikrai neatitinka techninės būklės reikalavimų, jie (kelių policija - BNS) turės teisę panaikinti techninę apžiūrą - nuimti lipduką nuo numerio ir į informacinę sistemą įvesti duomenis, kad automobilius techninės apžiūros nepraėjęs“, - žurnalistams teigė susisiekimo viceministras.

Jo teigimu, tokia priemonė turėtų padidinti eismo saugumą.

Dėl naujosios tvarkos galutinai turės apsispręsti Seimas. Pasak R. Vaštako, tikimasi, kad parlamentarai savo žodį tars šiemet.

Aut. teisės: Diena.lt
Diena.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (64)