„Easy SMS“ padės bendrauti SMS žinutėmis nemokantiems skaityti ir rašyti (Video)  (1)

Šią vasarą viename Indijos kaime prasidės išmaniesiems telefonams skirtos programėlės „Easy SMS“ testavimas. „Easy SMS“ leis keistis pranešimais žmonėms, nemokantiems nei rašyti, nei skaityti.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Programėlę kuria Hendrikas Knoche ir jo kolegos iš Lozanoje esančio Šveicarijos federalinio technologinio instituto. Programos autoriai pažymi, kad pasaulyje yra daugiau nei 800 milijonų beraščių, daugelis kurių su džiaugsmu rašytų SMS žinutes, tačiau negali – nes nežino abėcėlės.

„Easy SMS“ iš dalies išsprendžia šią problemą. Ši programa su paprasta intuityviai suprantama vartotojo sąsaja piktogramų pagrindu gali paversti tekstą balsu, o tai leidžia perklausyti įeinančius pranešimus. Savo pranešimų rašymui vartotojas, iš pradžių perklausęs, gali įterpti reikiamus žodžius iš telefono atmintyje turimų pranešimų.

Be to, „Easy SMS“ turi dažniausiai naudojamų frazių ir posakių žodyną, o taip pat kontaktų knygą su nustatomais paveikslėliais. Programos naudojimui reikalingas telefonas su lietimui jautriu ekranu.

Daugiau apie programėlę "Easy SMS" žiūrėkite tolesniame video:

Aut. teisės: IT bazė
(0)
(0)
(0)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: