„Ryanair“ fantazijos nestinga: naujos idėjos, kaip padidinti pelną  (12)

Naujausias Airijos pigių skrydžių oro bendrovės „Ryanair“ sumanymas – radikalūs lėktuvų dizaino pokyčiai, informuoja guardian.co.uk.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pranešama, jog lėktuvų gamintojai kuria lėktuvą su platesnėmis durimis. „Ryanair“ vadovo pavaduotojas Howardas Millaras pareiškė, jog per platesnes duris keleiviai greičiau sulips ir išlips, todėl lėktuvai galės greičiau skristi atgal, kas ypatingai svarbu pigioms oro linijų bendrovėms.

„Norime, kad pro duris tilptų du žmonės. Jei durys bus platesnės, žmonės sparčiau sulips ir išlips iš orlaivio. Mums reikia nebrangaus lėktuvo, kuris tiktų mūsų verslo modeliui“, – aiškino H. Millaras. Jis pridūrė, jog „Ryanair“ jau susitarė su Kinijos valstybine įmone „Commercial Aircraft Corporation of China“ („Comac“). Pastarosios nė kiek nenustebino „Ryanair“ pasiūlymas, o „Boeing“ ir „Airbus“ nesudomino pasiūlymas gaminti lėktuvus pagal užsakymą.

„Boeing“ ir „Airbus“ pažiūrės į jus kaip į dvigalvį, jei jūsų (lėktuvo) durys bus platesnės“, – sakė H. Millaras.

„Ryanair“ turi 300 „Boeing 737“ lėktuvų, o dabar ieško galimybių įsigyti naujų lėktuvų, kuriais planuojama pradėti skraidinti 2020 metų pabaigoje.

„Ryanair“ domisi „Comac“ suplanuotu 200-ų vietų lėktuvu C919. Šis modelis veikiausiai konkuruos su Airijos bendrovės turimais „Boeing 737“ ir „Airbus A320“ lėktuvais. Minėti orlaiviai yra populiariausi keleiviniai lėktuvai. „Boeing 737“ telpa 189 keleiviai, o C919 lėktuve tilptų daugiau žmonių.

„Ryanair“ jau užsitarnavo nekokią reputaciją, nuolat mažindama išlaidas ir didindama mokesčius keleiviams (pvz., įvestas mokestis už užsiregistravimą skrydžiui). „Ryanair“ klientai įpratę prie pačių įvairiausių, net ir nerealistiškų bendrovės vadovo Michaelo O‘Leary‘o idėjų, kaip patobulinti lėktuvus, tačiau dabar H. Millaras „Comac“ pateikė ir konkrečius pasiūlymus, kaip antai: daryti siauresnius koridorius ir pertvarkyti tarnybines patalpas, nes „Ryanair“ netiekia maisto skrydžių metu ir skraidina mažiau bagažo, nei įprastos oro linijos.

Aut. teisės: delfi.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (12)

Susijusios žymos: