Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
sigitas69s 2012-08-09 10:09
"tikslas yra Solt Leik Sičio autobusų stotelėse įmontuoti bevielius elektrinių autobusų įkroviklius" Labai idomu kaip jie ta problema isspres?
Techniskai nera jokiu problemu tai padaryti jau dabar, bet ikraunant per atstuma generuojami stiprus magnetiniai laukai. Ilipai i toki autobusa- ir tavo visa elektronika perdega , o jei zmogelis su sirdies stimuliatoriu- tai jam isvis gali buti mirtinas atvejis
Xdmin 2012-08-09 10:37
O jeigu padarius mazdaug taip:
Atvaziuoja autobusas i stotele, sustoja, jo dugnas yra laidus elektrai, is "zemes" "issauna" koks nors laidas, prilimpa prie dugno ir krauna baterijas. Kai autobusui jau reikia pajudeti, laidas atkimba nuo autobuso, ir graziai sulenda atgal i "zeme".
Zebediejus 2012-08-09 10:54
Nelabai jis tada "bevielis"
Jonas17 2012-08-09 22:01
Man, kaimo runkeliui, galit paaiškinti, kaip elektros srovė gali sklisti ore ir įkrauti būtent kokį tai nors prietaisą? Ir ar prietaisas yra pakraunamas taip pat greitai, kaip naudojant įprastą, laidinį, būda? :]
Nerkashis 2012-08-10 09:25
http://fizikologas.wordpress.com/2010/0 ... s-per-ora/ trumpai ir suprantamai.
Jonas17 2012-08-10 21:11
Ačiū už nuorodą, tikrai buvo įdomu pasiskaitinėti, bet kaip visada man iškilo dar daugiau klausimų, o dalis jų nebuvo atsakyta
Pavyzdžiui būtent kaip įkraunamo prietaiso daviklis antena pagautas mikrobangas, radijo bangas ar net šilumą bei vibraciją( garso bangas ) paverčia į elektros energiją?
Beja, kaip supratau iš straipsnio, sugeneruojama radijo bangų bevielė elektros energija nėra labai stipri ir tinka pakrauti nebent nedidelius prietaisus.
Įdomu, per kiek laiko nuo 60 mikrovatų elektros energijos pasikrautų mano telefonas?
immortallt 2012-08-10 22:59
Zinai, pries 100 metu masina vaziavo leciau nei zmogus ejo Bevieles elektros technologija buvo prisiminta pries maciau nei 10 metu... Akumuliatoriams pradetas teikti demesys rimtesnis gal pries 10 metu... Gi kai ejo pirmieji mobiliakai, tai net nebuvo naudojami licio akumai!
Jonas17 2012-08-11 12:41
Suprantu, reikia laiko, kad būtų ištobulinta Kaip pagalvoji tai žmonės nerealūs, ką sugalvoją, tą gali padaryti
MANTASM 2012-09-27 16:42
Noriu paaiškinti, kad mes praktiškai kiekvienas naudojamės energijos perdavimu be laidų. Tai radijas, televizija, mobilusis telefonas, kurie radijo bangų generatorių išspinduliuotą energiją priima. Kaip žinia labai silpnos galios signalą, nes radijo bangoms tenka atkeliauti didelius atstumus. Jas sustiprinus girdime balsą, matome vaizdą. Aišku ir nesustiprinus tik detektavus tokį signalą jautriais prietaisais galima jį priimti. Tokie radijo generatoriai generuoja tikrai nedidelius galingumus na gal nuo 1kW iki 100 kw. Energija paprastai nuo tokių generatorių pasklinda į visas puses. Taigi galite pasiskaičiuoti koks tankis energijos paklius į jūsų imtuvo (lėkštės) esančios nuo generatoriaus antenos 100 km atstumu. Erdvę skaičiuokit pusrutulio. Tiesa galima radijo bangas perduoti ir kryptingai siauru pluoštu, kas yra naudojama radijo lokacijoje. Pvz., kad ekrane matytumėm už 300 km skrendantį lėktuvą ir priimti nuo jo paviršiaus atsispindėjusį radijo signalą, radijo lokatoriaus generatorius išspinduliuoja apie 2 MW galios radijo signalą, tiesa jo trukmė nėra didelė 4 mikrosekundės. Tokie signalai siunčiami 400 Hz dažniu. Atsispindėjęs signalas yra labai silpnas. Taigi belaidis didelės elektros energijos perdavimas didesniais nei keliolika metrų man sunkiai įsivaizduojamas.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Lūkesčiais įkrauta baterijų ateitis