„Google Android“ nešiojamieji kainuos apie 200 JAV dolerių, juos varys „Intel“ lustai  (2)

Praėjusią savaitę „Intel“ vadovas Paul‘as Otellinis, kuris iš savo posto pasitrauks kitą mėnesį, teigė, jog naujos kartos „Atom Bay Trail“ paremti nešiojamieji kompiuteriai su prisilietimui jautriais ekranais kainuos apie 200 JAV dolerių, bet kokia operacinė sistema bus naudojama?


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Su gerai žinomu technikos portalu „CNet“ sutiko pakalbėti „Intel“ vyriausiasis produktų vadovas Dadi Perlmutter‘is, kuris buvo paklaustas apie 200 JAV dolerių kainuosiančius nešiojamuosius, kurie bus paremti „Bay Trail“ platforma. Atsakymas buvo gana įdomus.

„Mes turime gerą technologiją, kuri leidžia žengti į ypač puikią kainos zoną.“, - sakė D. Perlmutter‘is. Kai jis buvo paklaustas, kiek gi galėtų kainuoti tokie nešiojamieji su „Windows 8” operacine sistema, jis pareiškė, jog daug kas priklausytų nuo jų kainos. O tuo tarpu įvykdyti tai, ką sakė „Intel“ vadovas su „Google Android“ nebūtų sunku, nes ši OS - visiškai nemokama.

D. Perlmutter‘is, deja, nenorėjo prieš tokių produktų išleidimą nurodyti, kokiomis specifikacijomis pasižymės vos 200 JAV dolerių kainuojantys nešiojamieji. Vis dėlto spėjama, jog jie bus hibridiniai, kai galėsime nuo klaviatūros „atskirti“ ekraną (tiksliau - planšetą). Čia jau - „Google Android“ valdos, o ir spėjama, kad „Android 5.0“ gali įvesti netikėtų naujovių.

Brangesniuose hibridiniuose nešiojamuosiuose, kuriuose veiks jau nebe „Intel Atom“, o „Core“ šeimos procesoriai, „Google Android“ operacinės sistemos nebeišvysime. Tokių nešiojamųjų kainos prasidės nuo maždaug 450 JAV dolerių, o jie naudos „Windows 8” operacinę sistemą.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(7)
(0)
(0)

Komentarai (2)